باشگاه خبرنگاران/ جميلا گوردون به دليل بيماري که از کودکي داشته است بيش از ۲۰۰ غده کوچک در سراسر بدن خود دارد. وقتي مردم به دليل بيماري ژنتيکي از او اجتناب مي‌کنند، اغلب احساس اضطراب و استرس مي‌کند. اين خانم ۳۳ ساله هنگامي که کودک بود پس از تشکيل توده‌اي بر روي شکم، دچار نوروفيبروماتوز شد و از آن زمان صد‌ها تومور در هر قسمت از بدن او ايجاد شده است. نوروفيبروماتوز نوعي بيماري ژنتيکي است که باعث رشد تومور‌ها مي‌شود.

اين مادر اهل سنت که در کروآيکس واقع در جزاير ويرجين آمريکا زندگي مي‌کند، گفت: تومور‌ها واقعاً دردناک و خارش دارند. آن‌ها در سراسر بدن من هستند. تعداد آن‌ها بيش از ۲۰۰ مورد است. او مي‌گويد اين بيماري واقعاً اعتماد به نفسش را تحت تأثير قرار داده و مدتي طول کشيد تا با آن کنار بيايد.

جميلا گوردون همچنين گفت: واقعاً عصبي، افسرده و مضطرب مي‌شوم، زيرا مردم به من خيره مي‌شوند. بعضي‌ها مي‌آيند و مي‌پرسند، اما خيلي‌ها فقط مي‌ايستند و نگاه مي‌کنند. هنگامي که من جوانتر بودم، در مدرسه مورد آزار و اذيت قرار گرفتم، بنابراين يادگيري برايم دشوار بود و هرگز نمي‌خواستم که به مدرسه بروم.

او حتي به دليل شکل ظاهري خاصي که دارد کار خود را نيز از دست داده است و در تامين مخارج زندگي دچار مشکلاتي شده است. وي گفت: من قبلاً در يک مهد کودک کار مي‌کردم که بچه‌ها من را دوست داشتند، آن‌ها واقعاً کنجکاو بودند. اما ديگر نتوانستم در آن جا کار کنم. اين مورد چند بار اتفاق افتاده است. شرم آور است، زيرا من بچه‌ها را دوست دارم، اما به دليل شرايطم پيدا کردن شغل برايم سخت بوده است

دختر جميلا، تاتيانا، ۸ ساله نيز به اين بيماري مبتلا شده است که ژنتيکي است و جميلا مي‌گويد اگرچه او نگران آينده خود است، اما اين تاتيانا بود که به او کمک کرد تا اعتماد به نفس خود را بازگرداند. او گفته است: هر روز سعي مي‌کنم لبخندي بر لب هايم بنشانم و بهترين زن و مادر باشم براي دخترم که مرا دوست دارد. من نگران تاتيانا هستم، زيرا او نيز به اين بيماري مبتلا است. تاکنون لکه‌هاي کوچکي در صورت او ديده شده است و دکتر گفته است که تومور رشد نمي‌کند البته اين بيماري نگران کننده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar