باشگاه خبرنگاران/ يک مرد اندونزيايي که با پوشش زنانه سوار بر هواپيما شده بود توسط پليس اين کشور دستگير شد. اين مرد که هويتش اعلام نشده پس از مثبت شدن ابتلايش به کرونا با پوشش زنانه و فريب خدمه پرواز سوار بر هواپيما شده بود.

بنا به گزارش BBC اين مرد با پوشاندن صورت خود در حالي که جواب تست منفي کرونا و همچنين پاسپورت همسرش را به همراه داشت موفق به حضور در اين پرواز شده بود. با وجود آنکه در ابتدا نقشه وي با موفقيت اجرا شد، اما در ميانه پرواز و زماني که او قصد تعويض لباس هايش را داشت به دام افتاد. اين اتفاق روز يکشنبه و در پرواز جاکارتا به ترناته رخ داد.

بنا به گزارش CNN يکي از خدمه پرواز به پليس گفت که مردي را مشاهده کرده که در حالي که روبند بر صورت داشته وارد دستشويي شده و دقايقي بعد در حالي که لباس مردان را بر تن داشته از آنجا خارج شده است. اين اتفاق سپس به مسئولان در فرودگاه ترناته اطلاع داده شد و اين مسافر پس از فرود هواپيما توسط پليس فرودگاه دستگير شد.

پس از دستگيري بلافاصله تست کرونا روي اين مرد انجام شد که نتيجه آن مثبت بود. در حالي که وي به قرنطينه اعزام شده، پليس اعلام کرده که مراحل رسيدگي به اتهام وي پس از بهبودي انجام خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar