باشگاه خبرنگاران/ يک زن محلي در هند که قصد داشت خود را از بالاي ساختمان ايستگاه مترو در اين کشور به پايين پرت کرده و به زندگي‌اش خاتمه دهد نجات يافت. در اين حادثه که بعدازظهر روز شنبه و در ايستگاه مترويي در فريدآباد رخ داد يک مامور پليس در آخرين لحظات توانست مانع خودکشي اين زن شود. اين مامور پليس که هويتش «سرفراز» اعلام شده با به خطر انداختن جانش و حرکت روي لبه ساختمان خود را به اين زن رساند و جانش را نجات داد.

ويدئويي که توسط شاهدان عيني و با تلفن همراه تهيه شده چگونگي نجات اين را به تصوير مي‌کشد. در ابتداي اين ويدئو در حالي که اين زن روي لبه ساختمان مترو نشسته و آماده پريدن به پايين است ديده مي‌شود. لحظاتي بعد مامور پليس به سرعت خود را به اين زن رسانده و با گرفتن او مانع پرش وي به پايين مي‌شود. در ادامه يک نفر ديگر به کمک مامور آمده و آن‌ها موفق مي‌شوند اين زن را از لبه ساختمان منتقل کنند.
 
بنا به گزارش پليس هند اين زن اهلي دهلي و در شرکت صادراتي ساي مشغول به کار است. بنا به اين گزارش، وي که فشار کاري زيادي را در شکرت تحمل مي‌کرد تصميم گرفت به زندگي اش پايان دهد. اين ويدئو پس از انتشار در توئيتر تبديل به ويدئويي داغ شد و تاکنون بيش از ۷.۸ هزار بيننده داشته است. بسياري از کاربران اقدام شجاعانه مامور پليس در نجات اين زن را مورد تمجيد قرار دادند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar