تابناک با تو/ روزي يک جوان برزيلي تصميم گرفت با بقيه فرق کند و متفاوت باشد، او براي متفاوت بودن آسانترين راه را انتخاب کرد و صورتش را به تيغ جراحان سپرد و چند عمل جراحي انجام داد تا در چشم بقيه شبيه ديو به نظر برسد.

او مي‌گويد: همه مردم دنيا شبيه هم هستند، اما من مي‌خواستم با بقيه فرق داشته باشم. فرناندو فرانکو دي اوليويرا  تمام بدنش را خالکوبي کرده، او براي متفاوت بودن چند عمل جراحي از جمله قطع بيني، نصف کردن زبان، قرار دادن دو شاخ نوک تيز روي سرش و... را انجام داده تا شبيه موجودات افسانه‌اي بشود.

اين مرد برزيلي توانسته تمام بدنش را تغيير دهد، به طوري که دوستان قديمي‌اش نمي‌توانند او را بشناسند.

تصميم عجيب يک مرد براي شبيه شدن به هيولا! + تصاوير

اوليويرا در شهر تاتوي، يک استوديوي خالکوبي دارد که با شهر سائوپائولو ۱۵۰ کيلومتر فاصله دارد. او شکل کنوني خود را از ترکيبي از جمجمه، و ديوي به نام اورک در ارباب حلقه‌ها الهام گرفته است.

او مي‌گويد هفتاد درصد آدم‌هايي که در خيابان او را مي‌بينند دوست دارند با او عکس بگيرند، زيرا او به نظرشان هيجان انگيز است. با وجود اينکه مردم با تعجب به او نگاه مي‌کنند اعضاي خانواده‌اش به شکل جديد او عادت کرده‌اند و از ديدنش شگفت زده نمي‌شوند.

اوليويرا از سال ۲۰۰۶ خالکوبي روي بدنش را شروع کرد و اژدها، دلقک و سگ و موجودات ديگري را روي بدنش کشيد.در سال ۲۰۱۴ او از سوي "رنک‌براسيل" به عنوان پر تتوترين آدم برزيل انتخاب شد، رنک‌براسيل يک سازمان برزيلي شبيه گينس است، اما فقط رکورد‌هاي برزيل را ثبت مي‌کند.

تصميم عجيب يک مرد براي شبيه شدن به هيولا! + تصاوير

دي اوليويرا هشت سالي را که صرف خالکوبي تمام بدن خود کرده است "دردناک‌ترين تجربه زندگي خود" توصيف مي‌کند. بعد از اينکه اوليويرا خالکوبي را روي تمام بدن خود انجام داد، احساس کرد بايد تغييرات ديگري هم انجام بدهد از کشيدن گوش‌ها تا تزريق رنگ سياه با پوستش، تغيير دادن حالت چشم و اضافه کردن دو تا شاخ روي سرش.

تصميم عجيب يک مرد براي شبيه شدن به هيولا! + تصاوير

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar