باشگاه خبرنگاران/ يک مادر بزرگ اهل روسيه که با واکنش به موقع خود جان نوه اش را نجات داد به قهرمان محلي تبديل شد. «اسوتلانا سانارووا» ۶۴ ساله با واکنش سريع خود نوه ۱۸ ماهه اش را که از پنجره طبقه دوم آپارتمان به پايين پرت شده بود در هوا گرفت.

اين زن براي خريد به سوپرمارکت نزديک خانه اش رفته بود که هنگام مراجعه به منزل متوجه «ايگور»، نوه اش شد که در حال سقوط از طبقه دوم بود. او بلافاصله خود را به پايين پنجره رساند و موفق شد نوه اش را که سقوط کرده بود در هوا و پيش از برخورد با زمين بگيرد. اين اتفاق روز ۲۱ جولاي در شهر «نوووکوزنتسک» واقع در منطقه کِمِروو اوبلاست رخ داد.

در ويدئويي که توسط دوربين مداربسته تهيه شده مشاهده مي‌شود خانم سانارووا با ديدن اين صحنه (سقوط کودک) خود را در زير پنجره و محل فرود کودک قرار داده و موفق به نجات جان نوه اش مي‌شود. اين زن در مصاحبه با ايست ۲ وست گفت: «من فکر کردم اگر او را نگيرم او در مقابل چشمانم به زمين برخورد خواهد کرد. يا بايد مي‌دويدم و او را در هوا مي‌گرفتم يا حادثه‌اي بدتر رخ مي‌داد.»

بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي روسيه، در لحظه وقوع حادثه پدر کودک «دميتري تِريوخين» ۲۷ ساله و همسرش در منزل حضور داشتند. در اين حادثه به ايگور خردسال آسيبي وارد نشد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar