باشگاه خبرنگاران/ کيف‌هاي زنانه در طرح‌هاي مختلف از بزرگ و کوچک گرفته تا مدل‌هاي تزئين شده و ساده توليد مي‌شود تا رضايت تمامي بانوان را براي رفتن به محيط‌هاي مختلف از جمله محل کار، پياده روي يا حضور در دورهمي دوستانه جلب کنند. اخيراً چند کيف از مواد مختلف عجيب و غريب مانند کاغذ بازيافت شده، چوب و ساير مواد ساخته شده است که ما در اين گزارش برخي از آن‌ها را بررسي مي‌کنيم.

 

کيف زنانه

کيف‌هايي ساخته شده از پاکت قهوه و بيسکويت

«رويتوسو» طراح ايتاليايي و دوستش يک پروژه بازيافت را انجام دادند تا با استفاده از مواد پلاستيکي و پاکت‌هاي خوراکي‌ها کيف‌هاي زنانه توليد کنند.

آن‌ها موفق شدند برخي از پاکت‌هاي مورد استفاده در بسته بندي قهوه، بيسکويت و ساير غذا‌ها و نوشيدني‌ها را به کيف‌هاي زنانه تبديل کنند. رويتوسو با افزودن پارچه يا زنجير‌هاي فلزي به کيف‌ها يک بند بلند يا کوتاه براي آن‌ها ايجاد مي‌کرد. هدف از اين پروژه دو طراح ايتاليايي اين بود که افراد را ترغيب به خلاقيت کنند تا با استفاده از وسايل اطراف خود که قبلا دور مي‌انداخته‌اند، وسايل کاربردي بسازند.

کيف

کيف چوبي

کيف دستي چوبي برند Benedetta به عنوان بخشي از مجموعه اين برند به نام Embawo unica توليد شده است. اين کيف از چوب و چرم طبيعي با بند زنجيري يا چرمي و دکمه مغناطيسي ساخته شده و از داخل و طرفين کاملاً با چرم پوشانده شده است.

کيف زنانه

کيفي لاکچري و گران قيمت با نگين‌هاي الماس

برند معروف هرمس کيفي با قيمت ۱.۹ ميليون دلار توليد کرده که طرح آن از سوي طراحي ژاپني ارائه شده است. اين کيف کاملا با فلز گران قيمت پلاتين ساخته و با استفاده از ۲۰۰۰ نگين الماس تزئين شده است. گفته شده طراح ژاپني در طرح ظاهري اين کيف از ميوه گلابي ايده گرفته است.

کيف

کيفي از جنس سنگ مرمر

«باربارا سگال» هنرمندي است که اکسسوري‌هاي لوکسي را از سنگ مرمر تراش مي‌دهد. او براي برند هرمس کيفي از سنگ مرمر طراحي و توليد کرده است که موجب تعجب تمام خانم‌هاي علاقمند به کيف‌هاي خاص شده است. باربارا در طراحي‌هاي خود از رنگ‌هاي مختلف سنگ مرمر از صورتي چرک تا سفيد استفاده است.

کيف

کيف لاکچري ساخته شده از طلاي سفيد و الماس

کيف جادينو از هيلدا پالادينو که ارزشي بيش از ۳۸ هزار دلار آمريکا دارد ساخته شده که از در طراحي و توليد آن طلاي سفيد و ۳۹ نگين الماس به کار گرفته شده است. در اين طراحي گيره‌هاي کيف از طلاي سفيد ساخته شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar