باشگاه خبرنگاران/ با فرارسيدن فصل جشن‌هاي عروسي در کشور هند، گه‌گاهي انتشار اخبار برگزاري مراسم عروسي عجيب و غريب به سوژه رسانه‌ها تبديل مي‌شود. در حالي که چندي پيش بود که اصابت گلوله به يک عروس هندي خبرساز شده بود به تازگي نيز وقوع يک اتفاق مشابه در مراسم عروسي در هند به سوژه رسانه‌ها تبديل شده است.

عروس جوان هندوستاني پس از آنکه يکي از اقوامش در جشن عروسي بر اثر اصابت گلوله يکي از اقوام داماد مجروح شد ختم مراسم را اعلام کرد. «ايرام» ۲۲ ساله پس از مجروح شدن دخترعمويش به خانواده اش گفت حاضر به ازدواج با داماد که هويتش «شهزاد» اعلام شده نيست. پس از اين تصميم عروس جوان، خانواده او ضمن وارد کردن خسارت به ماشين داماد، به اقوام وي حمله ور شده و حتي براي دقايقي آن‌ها را گروگان گرفتند. اين اتفاق پاي پليس محلي هند را نيز به اين جشن عروسي باز کرد و پس از حضور پليس در محل برپايي جشن عروسي، اوضاع به حالت عادي بازگشت.

يک مقام پليس هند در اين باره به رسانه‌هاي محلي اين کشور گفت که دختر عموي داماد پس از مورد اصابت قرار گرفتن گلوله به بيمارستان منتقل شده و حالش مساعد است. اين مقام پليس اضافه کرد يکي از اقوام داماد ( احتمالا يکي از برادرانش) در مراسم عروسي براي نشان دادن خوشحالي اش اقدام به تيراندازي کرد که ناگهان يکي از گلوله‌ها به دخترعموي عروس برخورد کرده و وي را مجروح کرد. پليس شکايتي را عليه داماد و دو نفر از برادرانش ثبت کرده است. گفتني است؛ اين اتفاق چهارشنبه شب و در منطقه ميروت واقع در اسالت اوتار پرادش هند رخ داد

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar