باشگاه خبرنگاران/ با فرارسيدن فصل جشن‌هاي عروسي در کشور هند، گه‌گاهي انتشار اخبار برگزاري مراسم عروسي عجيب و غريب به سوژه رسانه‌ها تبديل مي‌شود. در حالي که چندي پيش بود که فرار اسب داماد از جشن عروسي خبرساز شده بود، به تازگي نيز هديه عجيب مهمان به عروس و داماد به سوژه رسانه‌ها تبديل شده است.

اما آيا مي‌توانيد حدس بزنيد که اين هديه عجيب چه بوده است؟ بنزين. بله. درست خوانده ايد. اين مهمان هنگام دادن هديه به عروس و داماد ۵ ليتر بنزين به آن‌ها کادو داد. اين اتفاق در يک جشن عروسي در منطقه‌اي در ايالت تاميل نادو رخ داد. بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي هند اين مهمان، يکي از کمدين‌هاي هندوسناني با نام «مائيل سامي» بود که به اين جشن عروسي دعوت شده بود. پس از آنکه تعدادي از مهمانان هداياي خود را به عروس و داماد جوان تقديم کردند نوبت به اين مائيل سامي رسيد. او در مقابل چشمان حيرت زده حاضران در عروسي دو باک که پر از بنزين بود به عروس و داماد هديه داد.
 
بنا به اين گزارش اين اقدام مائيل سامي، اعتراض نمادين او به افزايش قيمت بنزين در اين ايالت هند بود. به تازگي دولت محلي قيمت بنزين در اين ايالت را به ليتري ۳ روپيه افزايش داده است. تصاوير لحظه‌اي که او اين هديه عجيب را به عروس و داماد تقديم مي‌کند پس از انتشار در شبکه‌هاي اجتماعي تبديل به تصاويري داغ شد.


گفتني است؛ اين کمدين در فيلم‌هاي مختلف باليوود از جمله فيلم گهيلي، کانچانا و همچنين به عنوان مجري در يک برنامه تلويزيوني پربيننده درشبکه سان ايفاي نقش کرده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar