باشگاه خبرنگاران/  با فرارسيدن فصل جشن‌هاي عروسي در کشور هند، گه‌گاهي انتشار اخبار برگزاري مراسم عروسي عجيب و غريب به سوژه رسانه‌ها تبديل مي‌شود. در حالي که چند روز پيش بود که هديه يک کمدين هندوستاني به عروس و داماد خبرساز شده بود، به تازگي نيز اقدام عجيب يک عروس اهل اين کشور در مراسم جشن عروسي اش به سوژه رسانه‌ها تبديل شده است.

اين عروس جوان که خواهان پخش آهنگ مورد علاقه اش در لحظه ورود بود از ورود به محل برپايي جشن عروسي خودداري کرد. در ويدئويي که به طور گسترده در شبکه‌هاي اجتماعي هند منتشر شده اين عروس را در حالي که در راهروي محل برپايي جشن عروسي ايستاده و از ورود به داخل خودداري مي‌کند نشان مي‌دهد. اين ويدئو توسط يک پيج هندي در اينستاگرام با نام پل‌هاي عروسي منتشر شد. در شرح اين ويدئو آمده: «فراموش نکنيد که در هنگام ورود عروس، آهنگ مورد علاقه او را در محل برپايي عروسي پخش کنيد، در غير اين صورت چنين اتفاقي انتظارتان را مي‌کشد.»
 
سرانجام در ادامه اين عروس جوان پس از پخش آهنگ مورد علاقه اش وارد محل برپايي عروسي شد. اين ويدئو از زمان پخش تاکنون بيش از ۳۱۶ هزار بيننده داشته و ۱۶ هزار لايک دريافت کرده است. انتشار اين ويدئو با بازخورد متفاوت کاربران همراه بود. در حالي که برخي از کاربران با عروس جوان موفق بودند که در بهترين روز زندگي اش خواسته‌هاي او اجرا شود، برخي نيز اين اقدام وي را کودکانه توصيف کردند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar