باشگاه خبرنگاران/ روزانه ويدئو‌هاي زيادي در فضاي مجازي منتشر مي‌شود؛ از ويدئو‌هاي سرگرمي و ورزشي گرفته تا ويدئو‌هاي آموزشي و حوادث. اما برخي از اين ويدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبديل به ويدئو‌هايي داغ مي‌شوند. مانند ويدئويي که صحنه پنهان کردن مواد مخدر توسط قاچاقچيان در داخل هندوانه را به تصوير مي‌کشد.

اين ويدئو يک مامور پليس را نشان مي‌دهد که پس از برش هندوانه ماري جوانا مخفي شده را از آن بيرون مي‌کشد. در تعداد زيادي از هندوانه‌هايي که توسط يک راننده حمل مي‌شد مقادير زيادي ماري جوانا کشف شد. هنوز مکان دقيق وقوع اني اتفاق مشخص نشده است.

قاچاق مواد مخدر يکي از بزرگترين جنايات در جهان است که مجازات مختلف از جمله حبس ابد و اعدام براي قاچاقچيان آن در کشور‌هاي مختلف اعمال مي‌شود. قاچاقچيان از راهکار‌هاي مختلف براي قاچاق مواد مخدر استفاده مي‌کنند. در برخي از کشور‌ها آن‌ها به علت ترس از دستگير شدن اغلب با دادن رشوه به مقامات مسئول مبارزه با مواد مخدر اقدام به قاچاق آن مي‌کنند و يا به روش‌هاي غيرمعمول مانند حمل آن از طريق کاميون‌هاي عرضه سبزيجات، جعبه و دارو و ... متوسل مي‌شوند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar