باشگاه خبرنگاران/ به نقل از سکاي نيوز؛ در جنايتي فجيع که در تمام اردن پخش شد، يک زن در بيمارستان دولتي در امان، پايتخت اردن، در نتيجه جراحات جدي که پس از سوزانده شدن توسط همسرش براي او ايجاد شده بود پس از چند روز درگذشت. به گفته بستگان حيفا ابوحاني، او ۲۸ ساله و مادر سه فرزند بود. وي پس از ۷ روز تحمل درد در بيمارستاني در امان، پس از ريختن نفت روي بدنش توسط همسرش و آتش زدن او، به دليل اختلاف خانوادگي در بيمارستان جان باخت.

يک منبع امنيتي گفت که زني حدوداً بيست ساله پس از مشاجره با شوهرش به بيمارستان منتقل شد. دادستان تصميم گرفت او را در جريان پرونده بازداشت کند. اين منبع امنيتي افزود که زن بر اثر جراحت جان خود را از دست داد و خاطرنشان کرد که اين زن هيچ پرونده قبلي نداشت و هيچ گونه شکايتي نيز ارائه نکرده بود.

آخرين چيزي که او در صفحه فيسبوکش نوشت، اين بود: "خدا براي من بس است و هميشه کنارم بوده و هست. من فکر مي‌کردم او زندگي من را تغيير خواهد داد اما اکنون او تمام زندگي من در حال خراب شدن است. "

پس از کشته شدن حيفا اين پست با استقبال کاربران رو به رو شد و کمپيني براي همبستگي و حمايت از زنان به راه انداختند. پست‌هايي هم درباره مجازات شوهر و اصلاح قوانين اردن براي محافظت از زنان منتشر شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar