باشگاه خبرنگاران/ يک پسر نوجوان آمريکايي از حمله مرگبار کوسه در يکي از سواحل اين کشور جان سالم به در برد. در اين حادثه که هفته گذشته رخ داد «دويلي نيلسون» در سواحل دايتونا در ايالت فلوريدا در حال موج سواري بود که مورد حمله کوسه قرار گرفت. ويدئويي که توسط يکي از شاهدان عيني تهيه شده لحظه وقوع حادثه را به تصوير مي‌کشد.

در اين ويدئو مشاهده مي‌شود در حالي که دويلي مشغول موج سواري است ناگهان با حمله غافلگيرانه کوسه مواجه مي‌شود. در اين حادثه اين نوجوان ۱۶ ساله از ناحيه دست راست دچار جراحت شد. در لحظه وقوع حادثه دست کم دو کوسه در نزديکي اين نوجوان ديده مي‌شدند.نيلسون در گفتگو با گود مورنينگ آمريکا گفت: «من احساس کردم که انگار کسي روي تخته موج سواري نشسته و با سرعت به سمت من مي‌آيد و با شدت زيادي با من برخورد کرد. ناگهان متوجه شدم همه فرياد مي‌زنند يک کوسه آنجاست، از آب بيرون بيا.»

اين ويدئو توسط عکاسي با نام «سام اسکريبنر» که در آن لحظه مشغول عکاسي از ساحل بود تهيه شد. اسکريبنر اين ويدئو را در صفحه اينستاگرام خود منتشر کرد. او در شرح اين ويدئو نوشت: «من اميدوارم اين کودک آنقدر دچار ترس و وحشت نشده باشد تا بتواند به زودي به داخل آب (به ورزش موج سواري ادامه دهد) برگردد.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar