باشگاه خبرنگاران/ روزنامه ايتاليايي ليبرو گزارش داد که يک مرد ايتاليايي که به حبس خانگي محکوم شده بود، براي اينکه با مادرزن خود زندگي نکند، از خانه فرار کرد.

طبق گفته روزنامه ليبرو يکي از ساکنان شهر آستي ايتاليا براي اينکه با مادرزن خود در يک خانه نباشد، از حصر خانگي فرار کرده و تلاش کرد تا پليس او را دستگير کند و به زندان ببرد.

اين روزنامه فاش کرد که مردي ۵۲ ساله به حکم دادگاه مبني بر ۲ سال و ۲ ماه حصر خانگي که معمولاً هديه‌اي براي زندانيان خوش اخلاق محسوب مي‌شود، اعتراض کرد و خواستار حبس در زندان شد، اما قاضي درخواست وي را رد کرد.

به همين دليل اين مرد که نامش فاش نشده، چند ساعت پس از اجراي حکم از خانه که محل حبس او بود، فرار کرد.

جستجو‌هاي پليس براي پيدا کردن اين مجرم فراري زمان زيادي طول نکشيد؛ زيرا او با پاي خود به اداره پليس آمد و گفت: «من فرار کردم و براي تسليم خودم اينجا هستم. حالا مي‌توانيد دستگير کنيد.»

با اين حال نيز ماموران پليس حاضر به دستگيري او و انتقالش به زندان نشدند؛ بنابراين اين مرد چاره‌اي پيدا نکرد جز اينکه به يکي از ماموران پليس حمله ور شود و مورد ضرب و شتم خود قرار دهد.پس از اين حرکت، اين مرد فراري به اتهام تعرض به يک مقام دولتي دستگير و به زندان برده شد.

اين مرد در دادگاه ضمن ابراز عذرخواهي از قاضي پرونده بابت آنچه اتفاق افتاده است، اذعان داشت که او مست بوده و چيزي را به خاطر نمي‌آورد.او در ادامه تاکيد کرد که فقط اميدوار است هر چه زودتر به زندان برود تا مجبور نباشد با مادر زن خود در يک خانه بماند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar