باشگاه خبرنگاران/ پخش‌هاي زنده تلويزيوني گاهي با اتفاقاتي غيرمنتظره و پيش بيني نشده همراه است. از سوتي مجري، خبرنگار يا مهمان برنامه گرفته تا وقوع يک حادثه غيرمنتظره که قابل پيش بيني نيستند. مانند اتفاقي که در حين گزارش زنده هواشناسي در يکي از شبکه‌هاي تلويزيوني آمريکا رخ داد.

در اين ويدئوي قديمي که به تازگي پس از انتشار بار ديگر تبديل به ويدئويي داغ شده گزارشگر هواشناسي در حال گزارش وضعيت هوا بود که ناگهان کپسول اطفاء آتش در دستش منفجر شد. در اين ويدئو اين «جودي رِدفيلد»، کارشناس هواشناس در حالي که کپسول را در دست خود گرفته بود در مورد گرماي بيش از حد هوا توضيح مي‌داد که ناگهان با فشار دادن اهرم آن منفجر شد. دود غليظي که پس از وقوع انفجار فضاي استوديو را پر مي‌کند در اين ويدئو ديده مي‌شود.

خوشبختانه در آن حادثه آقاي ردفيلد با خوش شانسي از هر گونه آسيبي جان سالم به در برد. ردفيلد اين حادثه را به عنوان يکي از پنج حادثه خطرناک در هنگام پخش زنده تلويزيوني توصيف کرد. انتشار دوباره اين ويدئو با واکنش کاربران نيز همراه بود و بسياري از کاربران در کامنت‌هايي به خوش شانسي زياد آقاي گزارشگر هواشناس اشاره کردند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar