باشگاه خبرنگاران/ روزانه ويدئو‌هاي زيادي در فضاي مجازي منتشر مي‌شود؛ از ويدئو‌هاي حوادث تا ويدئو‌هاي ورزشي که علاقمندان خاص خود را دارند. اما برخي از ويدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبديل به ويدئويي داغ مي‌شوند، مانند ويدئويي که خوش شانسي يک موتورسوار در تصادف رانندگي را به تصوير مي‌کشد.

در اين حادثه در حالي که اين موتورسوار در مقابل يک اتوبوس در حرکت بود با از دست دادن کنترل موتورسيکلت ناگهان در وسط خيابان روي زمين افتاد. راننده اتوبوس که با فاصله بسيار کمي با موتورسوار در حرکت بود با ترمز سريع و به موقع توانست از وقوع حادثه‌اي تلخ جلوگيري کند. ويدئويي که توسط دوربين مدار بسته تهيه شده چگونگي وقوع حادثه را نشان مي‌دهد.

در اين ويدئو مشاهده مي‌شود که پس از سقوط موتورسوار راننده اتوبوس توقف کرده و موتورسوار به طرزي معجزه آسا از مقابل اتوبوس و از زير پر آن خارج مي‌شود. اين اتفاق در يکي از جاده‌هاي گادهرا در ايالت گجرات هند رخ داد.

بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي هند در اين حادثه به اين موتورسوار آسيب جدي وارد نشد. انتشار اين ويدئو با واکنش کاربران نيز همراه بود. برخي از کاربران به مقصر بودن صددرصدي موتورسوار و برخي نيز به خوش شانس بودن وي اشاره کردند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar