باشگاه خبرنگاران/ حلقه مار کبرا به دور گردن يک دختر موجب شد تا اين کودک حدود ۲ ساعت با مرگ دسته و پنجه نرم کند. «پوروي گادکاري» ۶ ساله در خواب بود که اين مار با وارد شدن به اتاق خوابش به دور گردن اين کودک حلقه زد. در اين حادثه با وجود آنکه اين دختر از ناحيه دست توسط مار گزيده شد، اما با خوش شانسي از مرگ گريخت. اين حادثه در تاريخ ۱۲ سپتامبر در روستاي وارد‌ها واقع در ايالت ماهاراشترا هند رخ داد.

مادر اين کودک وارد اتاق فرزندش شده بود که با اين صحنه وحشتناک روبه رو شد. در ويدئويي که توسط اعضاي خانواده تهيه شده در حالي که اين دختر روي زمين دراز کشيده مار کبرا روي گردن وي ديده مي‌شود. در اين ويدئو ترس و وحشت در چشمان اين دختر ديده مي‌شود. بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي از اين دختر خواسته شد تا بدون حرکت و آرام روي زمين دراز بکشد تا مانع تحريک مار براي حمله شود.بنا به اين گزارش اين کودک به مدت ۲ ساعت در همين وضعيت قرار داشت تا سرانجام مار به دليل حرکت ناشي از ترسيدن کودک با گزيدن دست او، وي را رها کرد.

اين کودک بلافاصله به نزديکترين بيمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت. بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي اين کودک مدت ۴ روز است که در بيمارستان به سر مي‌برد. طبق آخرين گزارش‌ها روز چهارشنبه حال اين کودک مساعد اعلام شد.گفتني است؛ با وجود آنکه يک نيش مار کبرا براي کشتن ۲۰ نفر کافي است، اما اين کودک به طور معجزه آسايي از مرگ گريخت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar