باشگاه خبرنگاران/ ويدئويي که به تازگي منتشر شده است لحظه فرار يک مشتري از يک رستوران محلي در تايلند را به تصوير مي‌کشد. اين مشتري با ورود به رستوران آماده صرف غذا در محوطه فضاي باز آن مي‌شد که مورد حمله مار قرار گرفت. ويدئويي که توسط دوربين مدار بسته تهيه شده چگونگي وقوع حادثه را نشان مي‌دهد.

در ابتداي اين ويدئو اين مشتري در حالي که وارد رستوران شده و قصد نشستن روي صندلي در محوطه فضاي باز را دارد ديده مي‌شود. لحظاتي بعد ناگهان يک مار به اين مرد حمله ور شده و او با سرعت زيادي پا به فرار مي‌گذارد. در اين ويدئو اين مار به شکلي وحشتناک اقدام به تعقيب اين مرد مي‌کند. اين ويدئو پس از انتشار در يوتيوب مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبديل به ويدئويي داغ شد.
 
انتشار اين ويدئو با واکنش کاربران نيز همراه بود. يکي از کاربران در کامنتي نوشت: «من نمي‌دانستم چنين مار‌هاي تهاجمي هم وجود دارند. وحشتناک بود.» کاربر ديگر نوشت: «واي خداي من، اين مار تلاش کرد يک قتل انجام دهد.»

گفتني است؛ انتشار اين ويدئو در حالي خبرساز مي‌شود که چند روز پيش نيز يک زن اهل تگزاس تجربه‌اي مشابه را پشت سر گذاشت. «چائونوا لِکومپته» در حال خروج از خانه اش بود که در مقابل منزل خود مورد حمله يک مار قرار گرفت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar