باشگاه خبرنگاران/ يک مرد محلي در آمريکا که به قبرستان رفته بود با صحنه‌اي رعب آور مواجه شد. «خوئل ماريسون» ۳۷ ساله در حال گشت و گذار در قبرستان محلي بود که صحنه‌اي عجيب در يک قبر توجهش را به خود جلب کرد. در حالي که آقاي ماريسون در ابتدا تصور مي‌کرد شايد دچار خطاي ديد شده باشد، اما با نزديک‌تر شدن به اين قبر مشاهده کرده مو‌هاي بلند از زير سنگ قبر بيرون زده است. او اين صحنه وحشتناک را در يک قبر ۱۰۰ ساله در قبرستان کاتوليک سنت ژوزف در ساکرامنتو واقع در ايالت کاليفرنيا مشاهده کرد.

در ويدئويي که ماريسون با تلفن همراه خود تهيه کرده مو‌هاي بلندي که از زير سنگ قبر بيرون آمده ديده مي‌شود. او اين ويدئو را در شبکه‌هاي اجتماعي منتشر کرد. او در شرح اين کشف عجيب خود نوشت: "وقتي اولين بار اين صحنه را ديدم شوکه شدم. من مطمئن نبودم چيزي را که مي‌بينم واقعي است. اما وقتي نزديک‌تر شدم مطمئن شدم اين موي انسان است که از زير قبر بيرون زده است."
 
ماريسون وحشت زده به دنبال چرايي اين صحنه عجيب بود و پس از کمي بررسي متوجه شد که تعدادي از سنگ قبر‌ها توسط ريشه درختان اطراف تخريب شده است. بنا به باور ماريسون احتمالا حرکت ريشه درخت موجب جابجايي محتويات قبر‌ها و انتقال آن‌ها به سطح زمين شده است.

انتشار اين ويدئو در فضاي مجازي با واکنش کاربران همراه بود. يکي از کاربران خطاب به ماريسون نوشت: "مو‌ها را بکش، اگر صداي جيغ شنيدي فرار کن." کاربر ديگر نوشت: "اين وحشتناک‌ترين چيزي بود که من در عمرم ديدم. واقعا ترسناک است."

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar