باشگاه خبرنگاران/  یک مرد اهل شیکاگو روز پنجشنبه به اتهام آتش زدن عمدی یک خانه مسکونی توسط پلیس دستگیر شد. «ادوارد رابینسون» ۱۹ ساله در پخش زنده یک شبکه اجتماعی از محل آتش سوزی به آتش زدن این خانه اقرار کرد. در ویدئویی که پلیس از رابینسون به دست آورده بود شنیده می‌شود که او می‌گفت: "من در لایو اپلیکیشن هستم و این خانه را آتش زدم."

در این ویدئو در حالی که ماموران آتش نشانی در پشت سر او در حال خاموش کردن آتش بودند شعله‌ها و دود ناشی از آتش سوزی در ساختمان سه طبقه در لاودال دیده می‌شود. لحظاتی بعد دوربین برگشته و رابینسون را نشان می‌دهد که شوق و هیجان او از آتش گرفتن این خانه کاملا مشهود است.
 
او در این ویدئو در حالی که فندکی را که از شلوارش بیرون زده بود نشان می‌داد گفت: "سلام. می‌خواهم با همه شما روراست باشم. من فقط این شعله را با فندک داخل جیبم ایجاد کردم. شخصی که در حال ضبط فیلم است عامل این آتش سوزی است." او برای تاکید به ادعای خود دوباره شلوار خود را نشان داده و گفت که من عامل ایجاد این آتش سوزی با این فندک هستم.

بنا به گفته پلیس در لحظه آتش سوزی که در ساعت ۶.۳۰ عصر رخ داد دو زن ۱۶ و ۵۰ ساله در داخل خانه حضور داشتند. رابینسون به اتهام ایجاد آتش سوزی عمدی توسط پلیس دستگیر و اکنون برای وی یک قرار وثیقه ۵۰۰ هزار دلاری تعیین شده است.

پلیس اعلام کرد که هنوز انگیزه این جوان از این اقدام مشخص نشده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar