باشگاه خبرنگاران/ بدنساز جوان اهل روسیه که با تزریق ژل نفتی به بازوهایش قصد داشت خود را تبدیل به یک ابرقهرمان کند بلافاصله پس از انجام آن پشیمان شد. «کیریل تِرِشین» ۲۵ ساله که با تزریق ژل نفتی به بازوهایش قصد داشت خود را یک ابرمرد نشان دهد حالا هزینه‌ای را پرداخت می‌کند که ممکن است شامل از دست دادن بازوهایش یا بدتر از آن باشد.

پس از آنکه تِرِشین حدود ۶ لیتر سنتول (هر بازو سه لیتر) را به بازوهایش تزریق کرد بازوهایش به شکلی غیرطبیعی سفت و متورم شدند. این سرباز سابق روس بلافاصله به بیمارستان مراجعه و با هشدار پزشکان در مورد برداشتن سریع ژل‌های تزریق شده مواجه شد. پزشکان به تِرِشین هشدار دادند در صورتی که ژل‌های نفتی از بدنش برداشته نشود مرگ یا قطع عضو در انتظار وی خواهد بود.
 
ژل نفتی به نام سنتول که به بدن او تزریق شده بود ماهیچه‌های او را اشباع و به بافت‌های پوست او نفوذ کرده بود؛ بدین معنی که جریان خون را مسدود کرده و ترشین دچار درد و تب شده بود. «دیمیتری ملنیکوف» پزشک جراح به ترشین هشدار داد که عوارض استفاده از این ماده بسیار بالا است و در دراز مدت با تولید یک ماده سمی موجب از کار افتادن کلیه‌ها و مرگ شود.

سرانجام در یک عمل جراحی دکتر ملنیکوف و همکارانش این توده‌های ژل نفتی از بازوی ترشین خارج کردند. در یکی از تصاویر منتشر شده در حالی که دکتر ملنیکوف یکی از این توده‌ها ژل نفتی را در دست خود گرفته دیده می‌شود. البته این آخرین عمل جراحی ترشین نبوده و قرار است به زودی عمل جراحی سوم نیز روی این جوان انجام شود.

او در این باره گفت: «من نمی‌دانم (این عمل‌ها) چگونه به پایان می‌رسد. اما باید از کابوس خودساخته خلاص شوم. من به دلیل حماقتم در سن ۲۰ سالگی بازوهایم را بزرگ کردم، اما به عواقب آن هرگز فکر نکردم.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar