باشگاه خبرنگاران/ از بین همه حیوانات اهلی، سگ‎ها موجوداتی محافظ، مددکار و نجات دهنده هستند و در برخی مواقع به کمک انسان‌ها می شتابند.به تازگی تصویری از یک افسر پلیس اهل کلکته هند در فصای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در این تصویر این پلیس نه تنها از خود در مقابل بارش سیل آسای باران محافظت می‌کند بلکه از خیس شدن دو سگ که به وی پناه آورده اند جلوگیری می‌کند.

در این تصویر او چتر را طوری گرفته که مانع خیس زدن خود و این دو سگ در زیر باران شود. در حالی که این مامور پلیس به مدیریت ترافیک در خیابان تمرکز کرده است این دو سگ در حالی که آرام در کنار او حضور دارند و نظاره کردن خودرو‌ها هستند دیده می‌شوند. در این تصویر در حالی که این پلیس یکی از دستان خود را برای راهنمایی خودرو‌ها بالا برده، سگ‌ها در کنار او نشسته اند. اداره پلیس کلکته هند نام این ماور را «تارون کومار ماندال» اعلام کرده است.

این تصویر پس از انتشار در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت. بسیاری از کاربران در کامنت‌هایی از این افسر پلیس به خاطر نمایش این عمل انسانی در خیابان قدردانی کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «حرفه ای‌ترین پلیسی که در عمرم دیدم.» کاربر دیگر نوشت: «آقای ماندال ما به داشتن هموطنی مثل شما افتخار می‌کنیم.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar