باشگاه خبرنگاران/ یک دختر انگلیسی به نام دیویس که تنها  دو سال سن دارد، به دلیل یک  بیماری نادر 36 بار  تحت عمل جراحی قرار گرفت. براساس گزارش‌ها، دیویس مجبور است هر سه هفته یکبار برای انجام عمل جراحی که به او امکان خوردن و آشامیدن می‌دهد به بیمارستان مراجعه کند.دیویس که این هفته دومین تولد خود را جشن گرفت، امسال هشت هفته را در سه بخش مختلف مراقبت‌های ویژه گذرانده وقرار است در چند روز آینده سی و ششمین عمل خود را انجام دهد.

بیماری نادر
هنگامی که دیویس در کارمارتنشایر ولز متولد شد، مری او به درستی شکل نگرفت و حتی قبل از تولد او در اکتبر ۲۰۱۹ نیز پزشکان تشخیص دادند که این جنین دچار دکستروکاردی شده است، به این معنی که قلب او در سمت راست سینه اش قرار داشت. مادر دیویس، می‌گوید: "از ششمین ماه بارداری، مجبور شدم در بیمارستانی به خاطر زایمان زودرس بستری شوم".

انتقال دیویس به بیمارستان در بریستول بخشی از زندگی لیا و اورول شده است. شیری که الا می‌نوشید به ریه‌های او نشت می‌کرد و باعث عفونت شدید قفسه سینه و نارسایی اعضای بدن می‌شد. او در ۲۲ جولای در بیمارستان Great Ormond Street لندن تحت عمل جراحی قرار گرفت تا جانش نجات داده شود.

36بارعمل جراحی به علت بیماری نادر

از زمان بازگشت از لندن، الا توانسته نفس بکشد، از شیر مادر تغذیه کند و از بهترین روز خود لذت ببرد. با این حال، غذای له شده و شیر مورد نیاز برای تغذیه پس از حدود سه هفته در مری گیر می‌کنند

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar