باشگاه خبرنگاران/ عروس چینی که در جشن عروسی اش در شوآفی عجیب ۶۰ کیلوگرم طلا و جواهرات به خود آویزان کرده بود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

ظاهرا استفاده افراطی از طلا و جواهرات در مراسم‌های عروسی فقط در میان هندی‌ها رایج نیست. به تازگی یک عروس چینی نیز که در روز عروسی اش از مقادیر زیادی طلا استفاده کرده به سرخط رسانه‌ها تبدیل شده است. این عروس چینی مقدار ۶۰ کیلوگرم طلا در روز عروسی اش به خود آویزان کرد. این جشن عروسی در تاریخ ۳۰ سپتامبر در استان هبئی چین برگزار شده بود.

پس از آنکه عکسی از این عروس جوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد این تصویر تبدیل به تصویری داغ شد. در تصویر منتشر شده مقدار زیادی جواهرات در حالی که از گردن این زن آویزان است دیده می‌شود. همچنین مقداری از جواهرات نیز به صورت النگو در دست این زن دیده می‌شود.

بنا به گزارش Tribun Solo تمام جواهرات این عروس در واقع مهریه‌ای بود که توسط داماد که از خانواده‌ای ثروتمند بود به وی داده شده بود. این جواهرات شامل ۶۰ کیلوگرم گردنبند که وزن هر یک حدود یک کیلوگرم به همراه دو النگو بزرگ بود.

انتشار این تصویر در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری شوآف این عروس جوان در به رخ کشیدن جواهراتش را مورد انتقاد قرار دادند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar