باشگاه خبرنگاران/ هنگامی که «دیوید نایت» یک جریمه ۹۰ یورویی را به علت رانندگی در لاین اتوبوس دریافت کرد، فورا حدس زد که احتمالا اشتباهی رخ داده است. این مرد هرگز به شهر سپا در بلژیک نرفته و ۱۲۰ مایل دورتر در دورکینگ، واقع در ساری انگلیس زندگی می‌کند. او و همسرش «پائولا» وقتی نگاهی به تصاویر تهیه شده  توسط دوربین‌های ترافیک انداختند، شگفت زده شدند.

این تصاویر، زنی را در لاین اتوبوس نشان می‌داد که روی تی شرت او واژه Knitter به انگلیسی نوشته شده بود که در واقع رایانه شورای شهر آن را با پلاک شخصی ثبت شده خودروی فولکس واگن آقای نایت که KNTER ۱۹ بود، اشتباه گرفته بود. پس از این اشتباه خانم نایت که یک کتابدار است بلافاصله با شورای شهر بس و سامرست تماس گرفت و مقامات محلی را در جریان اشتباه شان قرار داد. خوشبختانه آنها این موضوع را یک اتفاق جالب قلمداد کرده و هفته گذشته با لغو جریمه ۹۰ یورویی این زوج موافقت شد.

این اتفاق در ماه ژوئن رخ داده بود، اما آقای نایت ۵۴ ساله تا ماه پیش این جریمه را دریافت نکرده بود. این در حالی بود که جریمه اولیه ۶۰ یورویی به دلیل آنکه از سوی نایت طی مدت ۶۰ روز پرداخت نشده بود به ۹۰ یورو افزایش یافت.

تصویر زن و مرد

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar