باشگاه خبرنگاران/ یک مرد هندوستانی که با معشوقه خود در باشگاه بدنسازی سرگرم ورزش بود هرگز تصور نمی‌کرد که توسط همسرش گرفتار شود. ویدئویی که در شبکه‌های مجازی منتشر شده است لحظه‌ای را که همسر این مرد خیانتکار او و معشوقه اش را در باشگاه بدنسازی به دام می‌اندازد نشان می‌دهد.

پس از آنکه این زن ۳۰ ساله به همراه خواهرش در این باشگاه حاضر شدند همسر و معشوقه اش را در حالی که سرگرم ورزش بودند مشاهده کردند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود این زن در حالی که بسیار عصبانی به نظر می‌رسد به شوهر و معشوقه او حمله ور می‌شود. در این ویدئوی ۳۰ ثانیه‌ای در حالی که این زن به سمت معشوقه شوهرش حمله ور می‌شود این مرد تلاش می‌کند تا او را از زیر ضربات مشت و لگد زنش نجات دهد. در این ویدئو زن عصبانی به دختر جوان حمله ور شده و اقدام به زدن چند ضربه به سر وی و همچنین کشیدن موهایش می‌کند. این اتفاق در تاریخ ۱۵ اکتبر و در منطقه کوه‌ای فیزا رخ داد.

پس از این حادثه پلیس هند در محل حاضر شد و به بررسی آن پرداخت. «آنیل داجپای» افسر پلیس محلی در این باره گفت: «یک زوج به کلانتری مراجعه و شکایتی را علیه همدیگر مطرح کردند. زن شاکی مدعی است که در باشگاه بدنسازی همسر و معشوقه اش را با هم دیده است. این در حالی بود که شوهر وی با رد این ادعا مدعی است که آن زن جوان را نمی‌شناسد.»

گفتنی است؛ بنا به اعلام پلیس هند این زن قبلا نیز شکایتی مبنی بر آزار و اذیت و درخواست مهریه از شوهرش در کلانتری شاه جهان آباد مطرح کرده بود. از آن زمان تاکنون وی با پدر و مادرش زندگی می‌کند. تحقیقات پلیس هند در مورد این پرونده ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar