روزیاتو/ در تازه ترین اتفاقات عجیب و غریب در گوشه و کنار جهان، مردی که مدعی شده بود پیامبر است و قدرت های خدادادی برای درمان دارد به جرم قربانی کردن انسان ها دستگیر شد. مردان و زنان در کلیسایی در توتینگ، جنوب لندن، برای درمان شدن توسط یک پیامبر خودخوانده دست و پا می شکنند و از او می خواهند که ارواح خبیثه را از بدن آن ها بیرون بکشد. با کمترین تماس این پیامبر خود خوانده، افراد بیهوش می شوند. این دنیای عجیب و غریبی بود که یک ویدیو توییتری در مورد «عالیجناب دکتر کوین او اسمیت» در سال ۲۰۱۸ فاش می کرد. اما این مردان و زنان بریتانیایی باید در ایمان خود تجدید نظر کنند بعد از این که آن کشیش که خود را پیامبر می خواند به خاطر مراسم ترسناک قربانی کردن انسان که در آن دو نفر کشته شده و سه نفر با جراحات هولناکی مواجه شده و برخی نیز دیگر صدمات کمتری برداشته اند، توسط پلیس بازداشت شد.

یک موعظه گر چاق همراه با ۴۱ پیرو خود توسط پلیس دستگیر شده اند پس از آنکه در ابتدای یک مراسم خونین در جاماییکا، گلوی دو تن از طرفداران او بریده شده است. یک نفر دیگر از این پیروان نیز پس از آتش گشودن به سمت پلیس، مورد هدف گلوله قرار گرفته و کشته شد. بدین ترتیب با دخالت پلیس از کشتارهای بیشتر در این مراسم جلوگیری شد در حالی که مردان عریان و حیوانات دیگری در صف قربانی شدن با چاقوقهای خاص قرار داشتند. در میان حاضران این کشتارها نیز ۱۴ کودک به چشم می خوردند. پلیس از ادعاهای خداگونه اسمیت بیم داشته و باور داشت که وی بزودی دستور یک کشتار بزرگ را صادر خواهد کرد. این پیامبر خودخوانده مراسم خود را در کلیسایش در منطقه روستایی پارادایز هایتز در خلیج مونتگو برگزار کرده بود.

همه حاضران لباس های سفید پوشیده و تلفن های همراهشان را پس از قرار دادن در داخل فویل آلومینیومی، در خانه جا بگذارند و بدین ترتیب خود را برای سفر «کشتی نوح وار» او برای رسیدن به سعادت آماده کنند. اسمیت ۳۹ ساله که اهل جاماییکا است در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «این یک قربانی کردن کاتولیک رومی است و هیچ بازمانده ای نخواهد داشت». پلیس بر این باور است که از یک کشتار بزرگ جلوگیری شده است، تنها به این دلیل که زنی پس از امتناع از فرامین این کشیش مورد حمله قرار گرفته شده و مجروح شده بود و در ادامه این موضوع به اطلاع پلیس رسیده بود. این مراسم در راستای کمپین ضد واکسن کرونای اسمیت برگزار شده بود. وی واکسیناسیون کرونا را «آلودگی خونی از راه جادوگری» دانسته و مدعی شده بود که تزریق واکسن کرونا باعث باعث دیدن رویاهای جنسی شیطانی می شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar