logo
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
دیدنی-خواندنی

لحظه هولناک حمله تمساح به شناگر!

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی

باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه حمله تمساح به یک شناگر در یکی از رودخانه‌های برزیل را به تصویر می‌کشد. این شناگر محلی در داخل رودخانه در حال شنا بود که مورد حمله غافلگیرانه یک تمساح بزرگ قرار گرفت. این اتفاق در ساعت ۴.۴۰ دقیقه روز شنبه و در منطقه «لاگو دا آمور» واقع در کامپو گرنده برزیل رخ داد.

محلی که این حادثه رخ داد یکی از معروف‌ترین نقاط گردشگری برزیل شناخته می‌شود. با این حال به دلیل وجود تمساح در این رودخانه شنا گردشگران و افراد محلی در آن ممنوع بود. گردشگر جوانی که در این حادثه مورد حمله تمساح قرار گرفت بدون توجه به هشدار‌ها و علائمی که در اطراف رودخانه نصب شده بود وارد آب شد و به شنا پرداخت.
 
در ویدئویی که توسط یکی شاهد عینی تهیه شده این مرد جوان را در حال شنا در این رودخانه بزرگ نشان می‌دهد. لحظاتی بعد وی که سرگرم شنا کردن است یک تمساح در حالی که سر خود را از آب بیرون آورده از پشت سر آرام آرام به او نزدیک می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد این شناگر با دیدن تمساح تلاش می‌کند با شنا خود را به ساحل رودخانه برساند. در این ویدئو تمساح خود را به وی رسانده و با حمله‌ای سریع سعی می‌کند این مرد را به زیر آب بکشاند.

خوشبختانه شنای سریع این مرد مانع موفقیت تمساح شده و این حیوان پس از گاز گرفتن شانه وی از ادامه حمله منصرف شد. در انتهای این ویدئو این گردشگر در حالی که وحشت زده به بالای رودخانه رسیده و از این حادثه شوکه شده است دیده می‌شود.

در ادامه اورژانس پزشکی در محل حاضر و مداوا روی این مرد انجام شد. این ویدئو اولین بار در توئیتر منتشر شد. این ویدئو تاکنون بیش از ۱۹۶ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود و برخی از کاربران از اینکه این گردشگر با وجود نصب علائم هشدار اقدام به شنا در این رودخانه خطرناک کرد ابراز تعجب کردند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره