باشگاه خبرنگاران/ یکی از مواردی که اغلب در کشور هند دیده می‌شود هجوم حیوانات وحشی مانند پلنگ، شیر، ببر یا خرس به مناطق مسکونی و حمله به انسان یا حیوانات اهلی است. در تازه ترین مورد، ورود پلنگ به مدرسه ای در این کشور و حمله آن به یک دانش آموز خبرساز شده است.

در این حادثه این پلنگ پس از ورود به این مدرسه به یک دانش آموز 10 ساله حمله ور شد. هنوز از آخرین وضعیت این دانش آموز که هویتش اعلام نشده گزارشی منتشر نشده است. بنا به گزارش رسانه‌های محلی این اتفاق در منطقه علیگر واقع در ایالت اوتار پرادش رخ داد.
 
ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه و منتشر شده است پرسه این پلنگ را در محوطه مدرسه و حتی در داخل یکی از کلاس های آن به تصویر می‌کشد. پس از آنکه مسئولان مدرسه متوجه ورود پلنگ شدند فورا با پلیس و اداره جنگلبانی محلی تماس گرفتند و آنها را در جریان آن قرار دادند. 

بنا به گزارش رسانه های محلی این حادثه موجی از وحشت را در میان دانش آموزان این مدرسه ایجاد کرد. گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می شود که چندی پیش نیز حمله پلنگ به یک کودک در یکی از مناطق هند خبرساز شده بود. این کودک به همراه مادر خود در حال رفتن به زمین کشاورزی بود که مورد حمله پلنگ قرار گرفت و کشته شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar