باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که در آن در صحنه ای عجیب گروهی از افراد در حال هل دادن یک هواپیما هستند به ویدئویی داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. در این ویدئو تعدادی از مسافران در فرودگاهی در نپال در حال هل دادن یک فروند هواپیمای تارا دیده می شوند.

بنا به گزارش نپال نیوز، لاستیک این هواپیما حین فرود فرودگاه باجورا در کولتی ترکیده بود. پس از این حادثه در حالی که باند فرودگاه توسط این هواپیما که قادر به حرکت نبود اشغال شده بود مسافران اقدام به هل دادن آن کردند. بی حرکت ماندن هواپیما روی باند در فرود هواپیمای دیگری که قصد نشستن در فرودگاه را داشت مختل ایجاد کرده بود به همین علت مسافران به کمک تعدادی از پرسنل فرودگاه شتافته تا بتوانند هواپیمای زمین گیر شده را از روی باند جابجا کنند.
 
در ویدئوی منتشر شده مشاهده می شود دست کم 20 نفر در حالی که در عقب هواپیما قرار گرفته اند در حال هل دادن آن هستند. این ویدئو اولین بار در توئیتر منتشر شد. کاربری که این ویدئو را منتشر کرد در شرح آن نوشت: فقط در نپال.

گفتنی است؛ انتشار این ویدئو در حالی خبرساز می شود که چندی پیش نیز گیر کردن یک فروند هواپیمای مسافربری در یک پل روگذر در نزدیک فرودگاه دهلی در هند خبرساز شده بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar