روزیاتو/ آندره‌آ اِوانووا ۲۴ ساله که اهل صوفیه، پایتخت بلغارستان است، خیال دارد برای کریسمس برای ۲۷اُمین بار تزریق لب داشته باشد تا شبیه عروسک برَتز شود. لب های بزرگ تر تنها تغییر مد نظر وی نیست؛ آندره‌آ اخیراً برای تغییر شکل چانه و زاویه فک‌اش به فرآیند کاتورینگ متوصل شد که حدود ۵۰۰ پوند برایش هزینه داشت.

لب های بزرگ آندره آ نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس او شده اند بلکه وی با این لب ها هوادارانی هم در اینستاگرام برای خودش دست و پا کرده است

پله ی بعدی برای شبیه شدن به عروسک برتز، عمل های جراحی پلاستیک بیشتر برای شکل دادن و بزرگ کردن استخوان گونه اش است. «بزرگ ترین لب های دنیا» نه تنها اعتماد به نفس وی را افزایش داده اند، بلکه توجه برخی کاربران اینستاگرام را نیز به او جلب کرده اند. او هم اکنون در اینستاگرام حدود ۹ هزار دنبال کننده دارد.
 
آندره‌آ می گوید: «افراد زیادی از سرتاسر جهان در شبکه های اجتماعی به من پیام می دهند و من را به مهمانی های شام و سفرهای گوناگون دعوت می کنند.»

با وجود تزریق های فراوان که هر کدام حدود ۲۰۰ پوند هزینه برای وی دارند، آندره آ نگران «ترکیدن» لب هایش نیست

آندره‌آ با وجود تمام تزریق هایی که تا کنون داشته ـ که هر کدام شان حدود ۲۰۰ پوند برایش هزینه برداشته ـ نگران این نیست که لب هایش «بترکند». او می گوید: «من لب هایم را دوست دارم و با این لب های بزرگ احساس بهتری دارم. به زودی پروسه های جدیدی برای بزرگ تر شدن لب ها و گونه هایم انجام خواهم داد.»

طرفداران آندره‌آ زیر پست های متعدد وی در اینستاگرام از ظاهر او تعریف و تمجید و او را برای انجام فرآیندهای زیبایی تشویق می کنند.

آندره آ خیال دارد قیافه اش را شبیه عروسک برتز کند

یکی از طرفداران آندره‌آ زیر یکی از عکس هایش نوشته: «کِی لب هایت را بزرگتر می کنی؟» یکی دیگر نوشته: «لب هایت خیلی زیبا هستند.» کاربر دیگری نیز نوشته: «تو بی نهایت زیبا هستی. فوق العاده جذاب.» شخصی دیگر نوشته: «بهترین لب های دنیا.» و فرد دیگری نیز کامنت گذاشته: «آن مردی که افتخار داشته باشد با تو سر یک میز بنشیند، مرد خوشبختی خواهد بود.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar