باشگاه خبرنگاران/ مردی به دلیل قرار دادن تیغ و پیچ در خمیر پیتزا و فروختن به سوپرمارکت‌ها به زندان افتاد. این مرد ۳۹ ساله اهل دوور نیوهمپشایر بابت به خطر انداختن جان مشتریان، به چهار سال و ۹ ماه زندان محکوم شد. دادستان این پرونده گفته است که سه مشتری محصول آلوده را در فروشگاه خریده و تیغ های پنهان شده در خمیر پیتزا را کشف کردند.

نیکلاس میچل

این دستکاری محصول در فروشگاه‌های هانافورد در نیوهمپشایر رخ داد و تحقیقات پلیس را در آن مناطق نیز برانگیخت. نیکلاس میچل، کارمند سابق It'll Be Pizza بود؛ شرکتی مستقر در اسکاربورو، که چندین برند خمیر تولید می‌کرد. اسناد دادگاه نشان می‌دهد که زندگی میچل در طول همه گیری ویروس کرونا از کنترل خارج، و  پیش از این به دنبال یک آشفتگی ناشی از بی خانمانی نیز دستگیر شده بود.

پنیر پیتزای دستکاری شده

به گفته قاضی پرونده، ماهیت جنایت میچل باعث ایجاد ترس در جامعه شده است. میچل با عذرخواهی برای اقدامات خود گفت که قصدش آسیب رساندن به افراد نبوده و می‌خواسته از شرکتی که او را اخراج کرده است انتقام بگیرد. گفتنی است که ویدئوی دوربین‌های مداربسته این سوپرمارکت، او را در حال دست زدن به خمیر پیتزا و پرسه زدن در اطراف یک جعبه یخچال نشان داده است. وی همچنین به پرداخت ۲۳۰۰۰۰ دلار به عنوان غرامت به سوپرمارکت هانافورد محکوم شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar