مهر/ حدود سه دهه از ساخت فیلم سینمایی «تنها در خانه» می‌گذرد و کمتر کسی است که از دیدن آن در تعطیلات عید، خاطره نداشته باشد.حالا تمام بازیگران این فیلم سینمایی پرفروش که روزگاری با خاطرات کودکان و نوجوانان گره خورده بود و به یکی از نوستالژی‌ها تبدیل شده، روزگار مدیدی گذرانده‌اند؛ برخی پا به سن گذاشته‌اند و دوران میانسالی را سپری می‌کنند، برخی هم مثل مکالی کالکین که شخصیت اول فیلم بود و تمام ماجراها با او سپری می‌شد، در دهه چهارم زندگی‌اش است.

مکالی که همان ۳۱ سال پیش با «تنها در خانه» به موفق‌ترین بازیگر کودک لقب گرفت، در سن ۱۴ سالگی از پدر و ماردش جدا شد و در سال ۲۰۰۴ به دلیل همراه داشتن مواد مخدر دستگیر شد. در اواخر سال ۲۰۱۰ نیز شایعه اعتیاد او به هروئین منتشر شد. او در مصاحبه اش با گاردین استفاده از مواد مخدر را تکذیب نکرد.

مکالی پس از خارج شدن از کانون توجه‌ها به سینما برگشت.

این خانه نوستالژی یک شب اجاره داده می‌شود

صفحه المیادین در اینستاگرام با انتشار تصاویری از لوکیشن‌های متفاوت خانه معروف این فیلم سینمایی، از اجاره خانه «خانواده مک‌کالیستر» در شیکاگو خبر داد.

خانه فیلم «تنها در خانه» فقط برای یک شب در ایربی‌اندبی، سایت اجاره خانه در دسترس قرار گرفته است و قیمت آن فقط ۲۵ دلار تعیین شده است.

متقاضی منتخب اجاره این خانه می‌تواند ۱۲ دسامبر برای یک شب آنجا بماند و حداکثر تعداد میهمانان فقط چهار نفر است.

این خانه نوستالژی یک شب اجاره داده می‌شود

این خانه نوستالژی یک شب اجاره داده می‌شود

این خانه نوستالژی یک شب اجاره داده می‌شود

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar