فرارو/ نحوه انتقال یک متهم پس از دستگیری توسط پلیس در سائوپائولو برزیل با انتقادات زیادی روبرو شده است.  یک قاچاقچی مواد مخدر در صحنه‌ای شبیه به زمان برده داری به موتور پلیس دستبد زده شد و مجبور شد پشت وی بدود.
 این اتفاق عجیب در سائوپائولو برزیل رخ داد و پلیس پس از اینکه جوان ۱۸ ساله مظنون به قاچاق مواد مخدر را دستگیر کرد او را به پشت موتورسیکلت خود دستبند زده و شروع به حرکت نمود.
این جوان ۱۲ بسته حشیش در کوله پشتی خود داشته است که پس از تعقیب و گریز در حالی که قصد داشت کوله پشتی را به بیرون پرت کند تصادف کرده و دستگیر شد.
برزیلی‌ها این فیلم تکان دهنده را به دوران برده داری تشبیه کرده اند. همچنین شماری از چهره‌های سرشناس نیز این اقدام پلیس را محکوم کرده اند. الیزا سورارس لویس بازرس پلیس که درخواست تحقیق در این مورد را صادر کرده گفت که این تصاویر حیرت انگیز او را به یاد زمان برده داری می‌اندازد.
وی گفت که من هیچ تصویر دیگری جز این تصویر در ذهن ندارم این واقعا مسخره است.
دیوید میراندا نماینده کنگره فدرال برزیل هم این نحوه دستگیری را غیرقابل قبول دانست و گفت: یک مرد سیاهپوست به موتورسیکلت پلیس دستبند زده شد. پلیس هیچوقت این کار را با مظنونان ثروتمند و سفیدپوست انجام نمی‌دهد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar