باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که یک فک پس از محاصره شدن توسط تعدادی نهنگ به داخل یک قایق می‌پرد به ویدئو‌یی داغ تبدیل شده است. در این ویدئو این فک پس از آنکه مورد تعقیب و محاصره چند نهنگ قاتل قرار می گیرد برای نجات جان خود وارد یک قایق ماهیگیری می شود.

این ویدئو نشان می‌دهد این حیوان با بالا کشیدن خود به داخل قایق تلاش می کند تا از دست نهنگ‌های گرسنه جان سالم به در ببرد. در این ویدئو ماهیگیر با دیدن فک که در تلاش برای بالا کشیدن خود به داخل قایق است به طرف دیگر قایق رفته و نظاره گر این صحنه می‌شود. در این ویدئو دست کم چهار نهنگ قاتل که برای شکار فک قایق را محاصره کرده اند دیده می شوند.در انتهای ویدئو در صحنه ای حیرت انگیز در حالی که فک از داخل قایق به شکارچیان خود زل زده دیده می‌شود. این ویدئو در استان بریتیش کلمبیا کانادا تهیه شده است.
 
کیرک فراسر، این ویدئو را در توئیتر خود منتشر کرد. بنا به گفته او این فک پس از بالا آمدن از قایق در کنار موتور پنهان شد. او در این باره گفت: "اولین بار در عمرم بود که نهنگ های قاتل را از نزدیک می دیدم. هرگز چنین صحنه ای را ندیده بودم.  ما در این رویارویی دخالت نکردیم و حتی طرف فک را نگرفتیم.  همه چیز به خودی خود اتفاق افتاد."

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar