روزیاتو/ آیا مایلید یک چالش دشوار و گیج کننده را امتحان کنید؟ در این صورت نگاهی به این تصویر دارای خطای دید که ۹ چهره را در خود پنهان کرده، بیندازید. اگر به اندازه ی کافی صبر داشته باشید، می توانید ببینید که چه مدت طول می کشد تا ۹ چهره ی موجود در این تصویر را پیدا کنید.

خطاهای دید تصاویر جالبی هستند که جوری طراحی شده اند که ذهن را به چالش بکشند. ممکن است وقتی در گروه دوستان سعی می کنید درک شان کنید، متوجه شوید که چیزهایی هست که شما نمی بینید و چیزهایی هست که دوستان تان قادر به دیدن شان نیستند. اما این طبیعی است.

عکس زیر به طرز ویژه ای گمراه کننده است و ممکن است تا مدت ها درگیرش بشوید. موسسه ملی علوم محیطی این تصویر را بر روی وب‌ سایت خود بارگزاری کرد و این تصویر نیز پربیننده شد. در توضیح ذیل تصویر نوشته شده بود: «آیا در این تصویر یک چهره می بینید یا چند چهره؟»

این عکس در وب‌ سایت Mighty Optical Illusions نیز بارگزاری شد و به نظر می رسد کسانی که در ذیل آن نظر داده اند جواب را پیدا کرده اند. می توانید در کامنت زیر پی به جواب ببرید اما قبل از آن سعی خود را بکنید و ببینید چند تا از این ۹ چهره را در تصویر پیدا می کنید.

کاربر مذکور نوشته بود: «اولین نفر پیرمردی ریشو در میانه ی تصویر است. نفر دوم پیرمرد کلاه به سر درون تصویر پیرمرد اول است. سومی زنی است که درون تصویر اول است و بعدی بچه ای که در بغل دارد. چهره ی بعدی، چهره ی زن بالای ستون در سمت راست است. چهره ی بعدی، چهره ی پرنده است و اگر خوب دقت کنید در سمت چپ و راستش دو چهره ی محو می بینید. سگ را هم حساب کنیم، نه؟»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar