باشگاه خبرنگاران/ عادت شدید و وسواسی یک زن به نظافت، موجب شده تا همسرش درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه کند. بنا به گزارش رسانه‌ها این زن که هویتش سومان اعلام شده اقدام به شستن تلفن همراه و لپ تاپ همسرش با مواد شوینده کرده بود. این زوج که نام‌های آنها «راهول» و «سومان» اعلام شده در سال ۲۰۰۹ و برای داشتن زندگی بهتر به انگلیس مهاجرت کرده بودند. در حالی که راهول در بیرون از خانه به عنوان مهندس کامپیوتر مشغول به کار شد، همسرش نیز در خانه فعالیت می‌کرد.

یک مشاور در این باره گفت: "سومان پس از تولد اولین فرزندشان دچار وسواس شد و شوهرش را مجبور کرد که نظافت کفش، لباس و تلفن همراهش را به او بسپرد. سپس آنها به هند بازگشتند و در آنجا به مشاوره خانواده مراجعه کردند. اوضاع بهتر شد و سومان دومین فرزندش را به دنیا آورد. اما شیوع کرونا وضعیت را به بدترین حالت تبدیل کرد، زیرا سومان دوباره شروع به ضدعفونی و تمیز کردن تک تک مکان‌ها و وسایل خانه کرد."

بنا به این گزارش یک روز که راهول در بیرون از خانه حضور داشت، سومان اقدام به شستن تلفن همراه و لپ تاپ وی کرد. کار به جایی رسیده بود که راهول مجبور بود در روز بیش از ۶ بار به حمام برود و حتی یک صابون اختصاصی با خود داشته باشد. اما این تمام ماجرا نبود. شوهر و فرزندان این زن به دلیل نظافت خانه پس از مرگ مادر شوهرش، مجبور شدند تا یک ماه را در بیرون از خانه بمانند. این زن پس از بازگشت فرزندانش آنها را مجبور کرده بود تا بعد از هربار بازگشت از مدرسه لباس، کیف و کفش‌های خود را بشویند.

راهول پس از مشکوک شدن به بیماری همسرش به پلیس شکایت کرد و آنها سه جلسه تحت مشاوره قرار گرفتند. با این حال به دلیل بهتر نشدن اوضاع، اکنون راهول از دادگاه درخواست طلاق کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar