ایران/ پسر خشمگین که تحت تاثیر اختلال روانی ناشی از ابتلا به کرونا قرار گرفته بود پدرش را با ضربات چاقو به قتل رساند. به نقل از یاهو،‌ متهم "‌جو واکر" ۳۳ ساله انگلیسی ‌پدر ۶۵ ساله خود "توماس" را پس از ابتلا به کرونا درپی یک مشاجره خشونت آمیز به قتل رسانده است.

"جو" پس از جنایت و دستگیری اعتراف کرده که ابتلا به کرونا و قرنطینه طولانی مدتش سبب بروز این جنایت هولناک شده و موجب بروز اختلال روانی او شده است.

بنا بر اطلاعات موجود "جو" پس از قتل با اداره پلیس تماس گرفته و بیان کرده است که جسد پدرش را در خانه شان در حالی پیدا کرده که به نظر می رسد فردی غریبه به او حمله کرده است،  این پسر قاتل برای بی گناه جلوه دادن خود چاقویی را در دست پدرش قرار داده تا نشان دهد او از خود در مقابل مهاجم در حال دفاع بوده که با ضربات مهاجم ناشناس به قتل رسیده است.

کارآگاهان اسکاتلندیارد اما با انجام تحقیقات متوجه اصل ماجرا شدند. سخنگوی پلیس بیان کرد که متهم برای از بین بردن خون پدرش از ماده سفید کننده در نقاط مختلف خانه استفاده کرده بود. از سوی دیگر تحقیقات روشن کرد که وی به دلیل مدت زمان قرنطینه طولانی در زمان جنایت حشیش و کوکائین مصرف کرده و در حالت طبیعی نبوده است اما تلاش کرده تا علت اصلی قتل پدرش را مشکلات روانی ناشی از کرونا جلوه دهد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar