نمناک/ معمولا در طول زندگی با نگرانی ها و اضطراب های زیادی مواجه هستیم که علت آن مشغله های بسیاری است که در این زندگی مدرن وجود دارد؛ اما بعضی از افراد هستند که نسبت به دیگران دلواپسی و نگرانی بیشتری دارند و به طور کل هر زمان که آن ها را می‌ بینید، دل مشغولی دارند که شاید برای شما کمی عجیب باشد. در ادامه به ترتیب معرفی می کنیم که متولدین کدام ماه ها بیشتر از بقیه نگران می شوند و بیشتر استرس دارند.

خرداد
شاید این گونه به نظر نرسد اما خرداد ماهی ها سرشار از استرس و اضطراب هستند و پشت ظاهر خندانی که دارند، نگرانی زیادی را تحمل می‌ کنند. خرداد ماهی ها حتی در مورد چیز های کوچک هم نگران می‌ شوند اما آن را بروز نمی دهند و ممکن است این نگرانی و اضطراب مدام بیشتر شود و باعث ایجاد وحشت و منفی نگری مزمن در آن ها شود و حال شان را بد کند.

شهریور
شهریور ماهی ها استرس زیادی دارند. آن ها طبیعتاً نگران هستند و همیشه به دنبال ایده آل ها می گردند. در نتیجه اگر نتوانند به ایده‌آل خود برسند، دچار استرس و اضطراب زیادی می‌ شوند. بیش از حد در مورد هر چیزی فکر می‌ کنند و بدترین ماجرا ها را در ذهن خود می چینند و در نتیجه با مدیتیشن باید به خودشان کمک کنند. در غیر این صورت این نگرانی بیش از حد مزمن خواهد شد.

بهمن
بهمن ماهی ها دوست دارند همه چیز را به شکل کاملا عالی در زندگی خود تجربه کنند. آن ها هر کاری را انجام می دهند تا زندگی عالی داشته باشند و اگر به آن حد کمال مدنظر خود نرسند، دچار استرس و نگرانی می شوند. اگر شما حس ناامیدی را به آن ها القا کنید، خیلی سریع آن را دریافت می کنند و حس ترس و وحشت، آن ها را فرا می‌ گیرد. باید کمی به خودشان زمان بدهند تا آرامش پیدا کنند اما گاهی اوقات آرامش یافتن برای آن ها غیر ممکن می شود.

دی
دی ماهی ها خودشان را با دیگران مقایسه می‌ کنند و زمانی که موفقیت دیگران را می‌ بینند، نگران می‌ شوند که چرا خودشان به موفقیت‌ های بزرگ نرسیده اند و در نتیجه این حس منفی مدام به آن ها استرس می دهد. آنها می‌ دانند که در زندگی نباید رقابتی باشند اما نمی‌ توانند این حس را در خودشان کنترل کنند. معمولاً حال شان با رفتن به تعطیلات و مسافرت بهبود پیدا می‌ کند.

اسفند
اسفند ماهی ها دوست دارند که در آرامش محیط خانه قرار بگیرند. اگر بیش از حد در شلوغی و لابلای مردم و اجتماع باشند، شاید کمی مضطرب شوند اما می‌ توان گفت که جزء افراد نگران محسوب می شوند و باید کاری کنند که حتماً آرامش به آن ها دست بدهد. اگر کنترل خودشان را در دست نگیرند، مضطرب خواهند شد. آن ها از قضاوت دیگران هم می ترسند و همین باعث می شود که به استرس و نگرانی بیفتند.

مرداد
مرداد ماهی ها اگر چند کار را با یکدیگر انجام دهند، استرس می گیرند زیرا حتماً باید روی یک کار تمرکز کنند و اگر این اتفاق برای شان بیفتد، سرشار از نگرانی می شوند زیرا نمی توانند تمرکز خود را به خوبی روی چند کار متمرکز کنند و از آنجایی که نمی توانند کار خود را به بهترین شکل انجام دهند، استرس و نگرانی آن ها افزایش پیدا می‌ کند.

مهر
مهر ماهی ها تمایل زیادی دارند که توسط دیگران دوست داشته شوند و این تمایل اگر برآورده نشود، به آن ها استرس و نگرانی می دهد. آن ها دوست دارند که دوستان جدیدی پیدا کنند و دوستان خود را برای همیشه در زندگی شان نگه دارند و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، کنترل احساسات خود را از دست می‌ دهند و نگران می‌ شوند.

تیر
تیر ماهی ها از شخصیت خودشان لذت نمی‌ برند. احساس خوبی در مورد خودشان ندارند و این می‌ تواند یکی از بدترین ویژگی های آن ها باشد. آن ها در مورد خودشان خوش بین نیستند و همین باعث استرس و نگرانی در زمان حال، آینده یا حتی فکر کردن به گذشته می‌ شود و باعث می‌ شود که کمتر زمانی را پیدا کنید که آن ها آرامش داشته باشند.

آبان
شاید بتوان گفت که شدت استرس آبان ماهی ها خیلی زیاد نیست اما تا حدی در زندگی نگران هستند. اگر از طرف دیگران نادیده گرفته شوند یا پس زده شوند، حس نگرانی و استرس در آن ها زنده می‌ شود و معمولاً در انجام کار هایی مثل مصاحبه شغلی هم استرس خیلی زیادی دارند و فکر می ‌‌کنند که شنیده نشده‌ اند و دیگران از وجود آن‌ ها نا امید هستند که همین اتفاق؛ حس منفی را در آن ها به وجود می‌ آورد، در غیر این صورت می‌ توان گفت آرام هستند.

اردیبهشت
اردیبهشت ماهی ها معمولاً خیلی به نگرانی های خود فکر نمی ‌کنند و در مورد آن عمیق نمی‌ شوند. معمولا سعی می‌ کنند که فکر خود را آزاد و رها نگه دارند. شاید در شناخت دیگران و اعتماد کردن به آن ها دچار استرس شوند اما خیلی به آن دامن نمی زنند و معمولاً نگرانی شان خیلی زیاد نیست که بخواهند به آن توجه کنند.

آذر
آذر ماهی ها همیشه باید یک عامل انگیزشی داشته باشند. آن ها از خودشان توقع زیادی دارند. افکار منفی به خودشان راه نمی‌ دهند و خیلی مراقب هستند که آرامش داشته باشند و حتی ممکن است به چیز های منفی مانند موسیقی های غمگین گوش ندهند و در نتیجه این مراقبت بالا باعث می ‌‌شود که خیلی استرس و نگرانی نداشته باشند.

فروردین
فروردین ماهی ها در صورتی استرس می‌ گیرند که خودشان خواسته باشند به خود استرس بدهند. آن ها همیشه دوست دارند بهترین و برنده باشند و در هر چالشی شرکت کنند و شاید این فشار زیادی که به خودشان وارد می‌ کنند؛ باعث نگرانی ‌شان می شود. در غیر این صورت به طور کلی افراد نگران و استرسی نیستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar