باشگاه خبرنگاران/ برندا دلگادو نقاش۳۰ ساله فیلیپینی با الهام از آثار هنرمندان کلاسیک اروپایی بر روی بدن سوسک‌های مرده نقاشی‌های  زیبا طراحی کرد.

به گزارش سایت alalam؛ یک هنرمند فیلیپینی به نام برندا دلگادو هنگامی که برای استراحت به طبیعت رفته بود بال‌های سوسک‌ها مورد توجهش قرار گرفت و فهمید بدن این حشرات براق، صاف و برای نقاشی‌های مینیاتوری کلاسیک مناسب هستند. به همین دلیل او شروع  به کشف سوسک‌های مرده کرد تا بر روی آن‌ها نقاشی بکشد.

براساس گزارش‌ها او پس از جمع آوری سوسک‌های مرده و خریداری لوازم نقاشی، شروع به طراحی کرد و بر روی بدن این حشرات نقاشی‌های مینیاتوری کلاسیکی همچون شب پر ستاره،  ون گوگ و دختری با گوشواره مروارید کشید.

این تصویرگر در یکی از پست‌های اینستاگرام خود نوشت: "از کشف استعداد‌های خود نترسید و خودتان را برای انجام کار‌هایی که فکر می‌کنید غیرممکن هستند، به چالش بکشید".

نقاشی‌های نامتعارف برندا دلگادو با واکنش‌های متفاوتی مواجه شد و برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی اصالت آن‌ها را تحسین کردند، در حالی که برخی دیگر او را به ظلم به حیوانات متهم کردند، حتی اگر حشره‌ای که او از آن استفاده می‌کند مرده پیدا شود و به عنوان نقاشی کشته نشود.

یکی از منتقدان او می‌نویسد: بی‌رحمانه به نظر می‌رسد. فکر نمی‌کنم قدردان کسی باشم که بی‌نفس روی تخت بیمارستان به سمتم بیاید تا نیمی از بدنم را  نقاشی بکشد.  در ادامه این مطلب برخی از نقاشی‌های برنارد را بر روی سوسک‌ها مشاهده می‌کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar