نمناک/ ما هر کفش کهنه و پاره ای را دور می اندازیم ولی در جای دیگری از جهان، کفش هایی خیلی کهنه تر از کفش های بلااستفاده ما به قیمت کلانی فروخته می شوند.


برند لوکسی که کتانی های کهنه و پاره می فروشد
اخیرا طراح برند بالنسیاگا یک کار عجیب و غریب انجام داد که سر و صدای زیادی هم به پا کرد. گاهی اوقات طراحان کارهای خیلی عجیب و غریبی می کنند و محصولات شان خارج از تصور ماست؛ دقیقاً طراح این برند هم همین کار را کرده است. او یک کار پر ریسک انجام داده که شاید از نظر بعضی ها خیلی مسخره هم باشد.

 
طراح برند بالنسیاگا که در ادامه این بخش از گوناگون نمناک درباره جزئیات تصمیم عجیبش خواهیم گفت، یک کتانی طراحی کرده که اگر به آن نگاه کنید، چیزی جز پارگی، خرابی و کثیفی نمی بینید؛ تنها 100 جفت از این کتانی تولیده شده است؛ اما قیمت آن بسیار بالاست و خیلی ها قدرت خریدنش را ندارند.

عکس هایی که از این کتانی در فضای مجازی پخش شد، بازخورد زیادی داشت و همه متعجب بودند که چرا چنین اتفاقی رخ داده است. جالب‌ تر اینکه قیمت تعیین شده برای خرید این کتانی ها 1850 دلار است.

هنوز مشخص نیست که چرا چنین کاری توسط این طراح انجام شده است؛ اما در واقع می توان گفت که تیم بازاریابی بالنسیاگا به هدف خود رسیده است. مردم در مورد کفش های او صحبت می کنند و عکس های آن ها در سراسر شبکه های اجتماعی پخش شده است. قطعا این اتفاق چیزی جز برد برای این برند نبوده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar