آخرین خبر/ فیلم «نیش شب» مثل یک ساندویچ خوراک هندی است، خاصیت ندارد، کمی تکراری است، اما همیشه خوشمزه است و خواهان دارد، چون یک فرمول جذاب پشتش خوابیده. فیلم‌های فست‌فودی چنین ویژگی دارند، بعد از یک روز کاری پرفشار، می‌شود سریع تماشای‌شان کرد. اگر گاهی بخش‌هایی‌اش را رد کنی چیزی از دست نداده‌ای و قرار نیست جدی بگیریم‌شان. با ما باشید در معرفی این فیلم. (برای تماشا کلیک کنید)

راننده تاکسی خون‌آشام‌ها

فیلم داستان یک بچه درسخوان باادب است که یک شب به‌جای برادرش قرار است عهده‌دار جابه‌جایی مسافرانی لوکس باشد. غافل از این‌ که بد شبی راننده بودن را انتخاب کرده، چون درست همان شب قرار است طی یک تسویه خونین، گروهی از خون‌آشام‌ها، نفرات برجسته گونه خود را به قتل برسانند. از طرفی گروهی از انسان‌ها هم که حافظ گونه خود هستند دنبال خون‌آشام‌ها هستند. در این بین آقای راننده وارد مهلکه‌ای عجیب و خون‌آلود می‌شود. از طرفی دل و جیگر درگیری ندارد. از طرفی گلویش پیش یکی از خون‌آشام‌ها گیر کرده. اختلاف سنی 200 ساله هم مانع این عشق یک شبه نیست. 

فیلم داستان کم‌ادعا و ساده‌ای را طرح می‌کند که حکم همان خوراک هندی را دارد. دبی راین، مگان فاکس و آلفی آلن (بازیگر بازی تاج و تخت) شناخته‌شده‌ترین چهره‌هایش هستند. دوبله فارسی اختصاصی هم به‌عهده صداهای آشنایی چون محمدعلی جان‌پناه، حسین سرآبادانی و فریبا رمضان‌پور بوده است.

>>> لینک تماشای رایگان فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:  


 

  

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar