آخرین خبر/ «قانون شکنان» از تجربه‌های بین‌المللی سینمای کره‌جنوبی است که علاوه بر شکستن رکوردها در گیشه کشور خودش، فروش جهانی بالای 100 میلیون دلاری هم داشته که برای سینمای آسیا به‌ نوعی رکورد محسوب می‌شود.

فیلم داستان یک پلیس تنومند به‌ نام ماسوک است که به‌ خاطر برخورد خشن با تبهکاران مورد انتقاد رسانه‌هاست. برای همین مسئولش تصمیم می‌گیرد او را برای یک عملیات برون‌مرزی به ویتنام بفرستد. افسر ماسوک در ویتنام وارد یک ماجرای جنایی پیچیده می‌شود که مربوط به یک تبهکار خطرناک است که اتباع کره‌ای را برای اخاذی از خانواده‌های‌شان گروگان می‌گیرد. فیلم خشونتی بی‌پروا و پر از خون‌ریزی دارد. در هر سکانس چاقو و قمه‌های دو طرف روی هوا می‌چرخند و مثل رَنده آدم‌ها ریش‌ریش می‌شوند. کارگردان و فیلمنامه‌نویس سعی کرده‌اند با گنجاندن موقعیت‌های کمدی در فیلم از اثر خشونت عریانش کم کنند. (برای تماشا کلیک کنید)

سکانس‌های بدلکاری فیلم هم برای سینمای آسیا بسیار جذاب و چشم‌نواز است. به‌خصوص این‌که نوع بدلکاری‌ها بیشتر مبتنی بر روش‌های سنتی است تا تکنیک‌های کروماکی و سی‌جی آی مرسوم در هالیوود. اصالت اکشن و طراحی خوب زد و خوردها را می‌توان از اولین سکانس‌ها درک کرد. حضور ما دونگ سئوک هنرپیشه مطرح آسیایی اما شاغل در هالیوود که در سری «انتقام‌جویان» و «دکتر استرنج» حضور موفقی دارد هم از عوامل دیگر موفقیت فیلم هستند.

خلاصه اگر اکشن‌باز هستید و از جلوه‌های ویژه کامپیوتری هم خسته شده‌اید و دل‌تان یک اکشن خالص به سبک قدیم می‌خواهد، تجربه تماشای این فیلم با دوبله فارسی اختصاصی را از دست ندهید.

>>> لینک تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar