باشگاه خبرنگاران/ یک مرد جوان مشهور در شبکه‌های اجتماعی، تصمیم گرفت از شرکتی انتقام بگیرد که به درخواست استخدام ۱۴ سال پیش او پاسخ نداده بود.

این ستاره شبکه‌های اجتماعی، از کارفرمایانی که به درخواست‌های شغلی، اهمیتی نمی‌دهند و به آن‌ها پاسخ نمی‌دهند، خشمگین شده بود و حرص خود را سر شرکتی که در سال ۲۰۰۸ به آن درخواست داده بود، درآورد.

حساب کاربری Little Slug Company تعداد زیادی دنبال کننده از ویدیو‌های جالب و کمدی خود به دست آورده و در یکی از جدیدترین ویدیو‌های خود که تاکنون بیش از پنج میلیون بازدید کننده داشته، یک مرد جوان برای انتقام گرفتن از آن شرکت در تماسی درخواست خود را پس می‌گیرد.

مرد جوان در تماس می‌گوید "سلام، من مدتی پیش برای کار در رویال درخواست دادم و فقط تماس می‌گیرم تا درخواستم را پس بگیرم. " آن‌ها پاسخ دادند، "باشه، نگران نباشید برای چه شغلی اقدام کرده اید. " او گفت: "مدیر نوآوری" و کارمند پاسخ داد: "من این شغل را در فهرست ما نمی‌بینم! چه زمانی برای آن درخواست دادید؟ "

پاسخ مرد جوان غافلگیرکننده بود، "در سال ۲۰۰۸. شما روند درخواست را دشوار، طولانی و استرس زا کردید، اما من دیگر هیچ ایمیلی از شما دریافت نکردم، بنابراین تصور کردم که شما هنوز در حال تصمیم گیری هستید که چه کسی را استخدام کنید. من امروز در واقع موفق شدم شغل جدیدی پیدا کنم؛ بنابراین فکر کردم درخواستم را پس بگیرم. "

پس از این تماس تلفنی خنده دار، بسیاری از مفسران به بخش نظرات هجوم آوردند تا نظرات خود را در مورد این نمایش سرگرم کننده به اشتراک بگذارند.

یکی از کاربران نوشت: "آن‌ها وقت شما را تلف کردند، عادلانه است که شما هم وقت آن‌ها را تلف کردید. " یکی دیگر از نظردهندگان پرسید: "راستش را بخواهید، مگر ارسال یک ایمیل عذرخواهی چقدر دشوار است. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar