نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
دیدنی-خواندنی

محافظت دلفین ها از شناگر در برابر حمله کوسه!

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی

باشگاه خبرنگاران/ دلفین ها بیش از یک ساعت از شناگری که در دریا شنا می کرد در برابر حمله کوسه محافظت کردند.
"آدام واکر " شناگر معروف شنای آب‌های آزاد زمانی در یکی از سفر‌های خود به تنگه کوک نیوزلند مورد تعقیب یک کوسه سفید بزرگ قرار گرفت. آدام به عنوان بخشی از ماموریت Oceans Seven (هفت اقیانوس) مشغول شنا در آب‌های نیلگون بود که متوجه شد مهمان ناخوانده‌ای او را همراهی می‌کنند.

آدام در حالی روایت واقعی از وقایع را بازگو می‌کند که مدعی است این دلفین‌های قهرمان بودند که از او در برابر موجود آبزی مرگبار محافظت کردند. بنا به گفته واکر، حدود ۱۰ دلفین بدون آنکه حتی از دید او دور شوند در اطرافش شنا می‌کردند. شنای دلفین‌ها در اطراف واکر بیش از یک ساعت ادامه داشت تا زمتانی که کوشه از تعقیب واکر دست کشید.

این اتفاق در سال ۲۰۱۴ رخ داد و واکر تصاویر و فیلم‌های مربوط به آن را در فیسبوک و یوتیوب خود منتشر کرده است. او با انتشار ویدئویی که دلفین‌ها را در حال شنا در اطرافش نشان می‌دهد نوشت: «بهتر از این نمی‌شود. شنا کردن با دلفین‌ها در آب‌های آزاد تنگه کوک. رویا به حقیقت تبدیل شد.»


در زیر این پست واکر توضیح بیشتری از تجربه شنای خود با این موجودات قهرمان را با کاربران به اشتراک گذاشت. او نوشت: «دیروز ششمین شنای خود در ماموریت Oceans Seven را به مدت ۸ ساعت و ۳۶ دقیقه در تنگه کوک انجام دادم. اما این فقط شامل امواج خروشان و جریان بزرگ دریا نبود بلکه مهمتر از آن این است در یک اتفاق رویایی با دلفین‌ها به مدت بیش از یک ساعت شنا کنید. دوست دارم اینطور فکر کنم که آن‌ها از من محافظت و مرا به خانه راهنمایی می‌کردند. این شنا برای همیشه در خاطرم خواهد ماند.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره