طلا/ مطالعات نشان داده که مغز را می توان برای شاد بودن آموزش داد . ما یک برنامه برای شاد بودن داریم که میتوانید از آن استفاده کنید.

در این مطلب روشی که زنان باهوش برای شاد بودن واقعی و ساده انتخاب می کنند برای شما آورده ایم.

موسیقی هایتان را تغییر دهید
موسیقی‌های شادتر باعث آرامش افکارتان میشود. یک موسیقی شاد خلق و خوی را بهتر میکند. مطالعه‌ای که توسط کارشناسان دانشگاه میسوری انجام شد نشان داد که گوش دادن به موسیقی شاد باعث احساس شادی میشود.

در زمان حال زندگی کنید
روی زمان حال تمرکز کنید. اگر متوجه شدید وقتتان را برای چیزهایی تلف می کنید که ارزش ندارد و حواستان را پرت می کند سعی کنید به آینده فکر کنید و ببینید این چیزها چه فایده ای برای شما دارد و شما را به چه چیزی میرساند.

فعال باشید
امروز با پنج نفر تماس بگیرید و از همه آنها بخواهید که دور هم جمع شوید. مهمانی بروید ، در کلاس هایی که دوست دارید شرکت کنید و کارهایی را انجام بدهید که دوست دارید.

پشت هر درختی خرس نیست
این طرز تفکر نه تنها ما را از تغییرمیترساند بلکه باعث میشود زندگی بدون هدف و کسل کننده ای داشته باشیم. هر زمان که از آینده ترسیدید از خودتان بپرسید که شاید این گامی که میخواهید بردارید زندگی شما را به بهترین شکل تغییر دهد.

پنج چیز برای شکرگذاری پیدا کنید
وقتی نا امید میشوید سریع ۵ نعمتی که دارید نام ببرید و بابت آن شکرگذاری کنید.

چیزی در شکرگذاری وجود دارد که تمرکز و انرژی شما را حتی برای یک لحظه‌ تغییر می‌دهد و متوجه می‌شوید که چیزهایی که شما را ناراحت میکند اصلا ارزش فکر کردن ندارد.

انتخاب های بهتری داشته باشید
قربانی بودن باعث میشود که تنبل شوید. اگر تقصیر شما نیست پس مجبور نیستید خودتان را بخاطر اشتباه دیگران سرزنش کنید. شما حق ندارید افکار خودتان را بخاطر کسی که لیاقت شما را نداشته درگیر کنید و بی انگیزه و نا امید شوید. شما مسئول زندگی خودتان هستید بنابراین اگر استرس دارید یعنی روی زندگی و احساساتتان کنترل ندارید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar