طلا/ همه ما تصوراتی نسبت به عشق داریم و دوست داریم عشقمان با ما خوب رفتار کند.

فریب خوردن آزاردهنده است. همه ما تصوراتی نسبت به عشق داریم و دوست داریم عشقمان با ما خوب رفتار کند. وقتی این مورد نقض می شود احساس می کنیم فریب خوردیم و یا به ما خیانت شده است.
اگر این پرچم‌های قرمز را در رابطه تجربه کردید باید برای جدایی آماده شوید.

او با ظرافت از شما انتقاد می کند
پشت هر شوخی مسئله ای جدی است. او باید شما را همان طور که هستید دوست داشته باشد. هیچ کس کامل نیست . هرگز اجازه ندهید او شما را وادار کند کاری انجام دهید که خلاف ارزش هایتان است. بطور مثال او با شوخی به شما میگوید که شما زشت هستید و شما را وادار میکند که کارهایی انجام دهید که سلامتی شما را به خطر می اندازد.

سریع عاشق شما میشود
این اتفاق در ابتدا شیرین است اما یک پرچم قرمز در رابطه است. همه روابطی که عاشقانه شروع می شوند بد نیستند. اما در بیشتر موارد، اگر او خیلی زود به شما بگوید که دوستتان دارد احتمالاً یک هدف خاص دارد که به شما نمی گوید.

شما را تحت فشار قرار می دهد تا ارزش های خودتان را به خطر بیندازید
این پرچم قرمز در رابطه همیشه نادیده گرفته می شود. این ارزش ها میتواند دیدگاه‌های سیاسی یا اعتقادات شخصی شما باشد، اما هر چه که باشد او به آرامی سعی می‌کند شما را به این باور برساند که آنچه شما باور دارید اشتباه یا احمقانه است.

شما بیشتر تلاش میکنید او را ببینید
اگر همیشه شما او را برای شام دعوت می‌کنید یا برنامه ریزی میکنید که او را ببینید به احتمال زیاد او به رابطه متعهد نیست. او اگر شما را دوست داشته باشد باید تلاش‌ کند تا به همان اندازه که شما از او مراقبت می‌کنید از شما مراقبت کند.

تلاش برای حفظ رابطه
آیا او شما را برای گردش بیرون می برد؟ آیا او شما را با گل سورپرایز میکند یا یک پیام عاشقانه برای شما ارسال میکند ؟ کسی که شما را دوست داشته باشد هر از چند گاهی این کارها را انجام میدهد زیرا برایش مهم هستید. اگر او فقط در گذشته این کارها را انجام میداده قطعاً یک پرچم قرمزدر رابطه است .

او در مورد عشق سابقش با شما صحبت می کند
اگر او به شما متعهد باشد فقط به شما فکر می کند و اما و اگری وجود ندارد. اگر او دائماً کارها و رفتارهای شما را با او مقایسه می‌کند و وقتی در کنار شماست از خاطرات عاشقانه قبلی اش با شما صحبت میکند یعنی او به شما متعهد نیست.

او دوستان و کارش را اولویت قرار میدهد
او باید با دوستانش در ارتباط باشد و در زمینه شغلی اش فعال باشد. اینها صفات مهم یک انسان بالغ است. اما اگر به شما دروغ میگوید یا بهانه می آورد تا شما را نبیند این یک پرچم قرمز است.

رفتارهای اشتباهش را توجیه میکند
او با اینکه میداند شما از بعضی از رفتارهای اشتباه ناراحت میشوید بازهم آنها را انجام میدهد و آنها را توجیه میکند. او به شما وعده های توخالی می دهد وهرگز به آنها عمل نمی کند. رفتارهای اشتباهش را توجیح میکند و یا تلاشی نمیکند که آنها را جبران کند و یا به ناراحتی شما اهمیت نمیدهد. وقتی شما را آزار می دهد عذرخواهی نمی کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar