نمناک/ زن جوان که بیش از حد عاشق همسرش بود، با همدستی والدین همسر خود و برادرشوهرش دست به اقدام عجیبی زد که در نهایت توسط پلیس متوقف شد.

در میان اخبار وایرال شده، موردی که بیشتر جلب توجه می کرد، خبر اقدام عجیب یک زن جوان هندی با جسد همسرش بود. همسری که ماهها پیش براثر ابتلا به کرونا از دنیا رفته بود اما عشق میان این زوج، اجازه نمیداد تا زن مرگ شوهرش را باور کند.

این زن که نامش فاش نشده است با خیال زنده بودن همسرش و فریب خود در مورد زنده بودن شوهرش، 18 ماه جسد او را در اتاقی پنهان کرده بود تا اینکه بالاخره رازش فاش شد.

مرد 35 ساله به نام ویلمش در تاریخ 22 آوریل سال گذشته براثر ابتلا به عفونت کووید-19 از دنیا رفته بود اما همسرش اصرار داشت که او در کماست و بالاخره بیدار خواهد شد.

طبق گزارش‌ها، این زن با همراهی والدین همسرش و برادرشوهر خود به شکلی همه‌جانبه از جسد همسرش مراقبت میکردند تا کسی متوجه این مسئله نشود. پاکسازی مرتب بدن جسد با یک ضد عفونی کننده به همراه ماساژ منظم و استفاده از یک واحد تهویه مطبوع به صورت 24 ساعته در اتاق باعث شده بود تا همسایه‌ها متوجه هیچ بویی از خانه نشوند و این راز سر به مهر باقی بماند تا اینکه اطلاع رسانی محل کارش از غیبت طولانی مدت ویلمش، سرنخی شد برای کشف جسد او توسط مقامات.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar