همشهری آنلاین/ دامادی که روز عروسی به منظور آنچه خود شیرین کاری می‌نامد با تابوت وارد سالن تالار شد، مورد انتقادهای شدید قرار گرفت.
داماد آمریکایی که قصد داشت روز عروسی خود شیرین کاری کند با خوابیدن در تابوتی که توسط ساقدوش‌ها حمل می‌شد وارد سالن مراسم شد و پس از آن مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت.
منتقدان معتقد بودند که این رفتار داماد نوعی بی‌احترامی به همسرش در روز ازدواج آنهاست و حتی برخی به همسر او پیشنهاد دادند به دلیل این کار او درخواست طلاق کند.
ورود این داماد در تابوتی سیاه رنگ به سالن مهمانی در حالی که ساقدوش‌ها آن را حمل می‌کردند توسط یکی از مهمانان فیلمبرداری شد و با اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی بیش از ۸.۲ میلیون بازدیدکننده داشت که همین امر موجب
در شبکه‌های اجتماعی از جمله TikTok که این فیلم به اشتراک گذاشته شده بود بسیاری داماد را به دلیل این رفتار ناشایست خود مورد انتقاد قرار دادند و بازخوردهای منفی زیادی را در پی داشت.
بسیاری از بازدیدکنندگان این فیلم اظهار کردند که اگر آن‌ها چنین رفتاری را با شریک زندگیشان در روز عروسی خود انجام می‌دادند، قطعاً مراسم قطع و آن پیوند از هم گسیخته می‌شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar