آخرین خبر/ برخی فیلم‌ها هستند که کلی مقدمه دارند تا داستان شکل بگیرد و هیجانی را به مخاطب تزریق کند. اما گاهی فیلم‌هایی می‌بینیم که از دقیقه یک، مخاطب را مچاله می‌کنند طوری‌که روی صندلی میخکوب شود. فیلم «سرکش» محصول 2020 و با بازی خیره‌کننده مگان فاکس، یکی از آن اکشن‌های جذاب است. فیلم داستان یک گروه از مزدوران پولی است که قرار است دختر یکی از مقامات را که توسط گروهی تروریست در آفریقا گروگان گرفته شده آزاد کنند. اما نقشه آن‌ها با دو چالش بزرگ مواجه می‌شود. اولین این‌ که همراه آن دختر چند دختر دیگر هم گروگان گرفته شده‌اند و نجات همه آن‌ها ماموریت را دشوار می‌کند. مشکل بعدی آمادگی نظامی بالای تروریست‌ها و تسلط آن‌ها به جغرافیاست که باعث برتری‌شان می‌شود. اما چالش بعدی ماموریت نجات را کاملاً پیچیده می‌کند. تعداد زیادی شیر درنده هم در آن منطقه هستند. با این اوصاف یک ماموریت دشوار و پرالتهاب پیش‌روی گروهی است که فرمانده‌شان یک زن است با بازی مگان فاکس. (تماشای فیلم با دوبله فارسی اختصاصی)

چرا ببینیم؟

مگان فاکس در این فیلم بازی پیچیده و خاصی را ارائه نمی‌کند اما در قامت یک فرمانده زن که رهبری یک گروه خشن مردانه را به‌عهده دارد به‌ شکل جالبی در نقش جاافتاده. فیلم غیر از فاکس بازیگر چندان شناخته‌شده‌ای ندارد. اما چیزی که باعث مزیت نسبی فیلم نسبت به دیگر اکشن‌های سال‌های اخیر می‌شود جغرافیایی است که برای بیان داستان انتخاب کرده است. فیلم در محیط شهری، با رانندگی‌های دیوانه‌وار و مبارزات تن‌به‌تن تولید نشده و به لوکیشن جذاب و چشم‌نواز آفریقا رفته. از ویژگی‌های لوکیشن برای بالا بردن تنش دراماتیک و التهاب حداکثر استفاده را کرده و توانسته با یک داستان ساده و سرراست، یک اکشن سرگرم کننده و متفاوت را بسازد که جلوه‌های ویژه عجیب و انفجارهای بزرگ ندارد اما شاهد تعقیب و گریز جالبی در دره، بین کوه‌ها، در رودخانه و... هستیم که در کمتر فیلمی تجربه کردیم و تازگی دارد.

>>> تماشای فیلم با دوبله فارسی اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar