خراسان/ تیم ملی فوتبال کشورمون چند وقتی هست که سرمربی نداره، درست بعد از جام‌جهانی. آقای تاج هم هی می‌گه هم یک سرمربی خوب میاریم هم VAR! بعد دقیقاً چون دوتاش رو با هم می‌گه معلومه که هیچ‌کدومش رو نمی‌خواد بیاره چون VAR الان 5 ساله وارد فوتبال دنیا شده اما ما هنوز دنبال یک خوب و ارزونش هستیم که بعد از شست‌وشو نخ‌کش نشه، آب نره و از این حرف‌ها. روی همین حساب معلومه پول‌مون هم به سرمربی خوب نمی‌رسه.پس چند تا پیشنهاد ارزون برای تیم ملی داریم.
  نیما جان  پسر آقا رحیم| سرمربی تیم‌ملی باید هم رقم قراردادش کم باشه، هم بتونه  برای مدت‌ها روی نیمکت بشینه تا برنامه‌ریزی بلندمدت داشته باشه و هم به حرف آقای تاج گوش بده. همین نیما پسر آقا رحیم همسایه ما تمام ویژگی‌هایی رو که گفتیم، داره. 15 سالشه، تو پلی‌استیشن، بارسا و رئال رو ارنج کرده، با ماهی 2 تومن هم میاد تیم ملی، قطعاً بالای حرف آقای تاج هم حرف نمی‌زنه. بعدشم ما که تهش قراره از تیمی مثل انگلستان 6 تا بخوریم، پس چرا خرج الکی کنیم؟ ها؟
خودم| خود بنده حاضرم همون ماهی 2 تومنی رو که بچه همسایه می‌گیره، نگیرم و فقط در ازای گرفتن عکس کنار طارمی، بشم سرمربی تیم‌ملی. از کی‌روش هم بهتر به داوری اعتراض می‌کنم. تاکتیک‌های کی‌روش رو هم حفظم. 11 نفر رو می‌ذارم تو زمین، می‌گم همه‌شون برن روی خط دروازه،بهشون هم می‌گم شده دماغ بیرانوند رو یک‌بار دیگه بترکونن اما حق‌ندارن بذارن توپ رد بشه. دیگه مربی رو فُرم‌تر از من از کجا می‌خواین بیارین؟
مهران رجبی| راستش ایشون گزینه خوبی برای تیم ملی نیست، اما گفتم حداقل این جوری از تلویزیون جمع می‌شه و یه نفسی می‌کشیم.

 
دانیال دایی داووداینا

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar